Veokid

VOLVO FMX-I KABIINI TEHNILISED ANDMED

Kabiini mõõtmed

 

Päevakabiin
Mugav ja ergonoomiline päevakabiin (FMX-DAY). Sisekõrgus 164 cm: 120 cm mootoriruumi kattest laeni.

Madal päevakabiin
Madal päevakabiin (FMX-LDAY) on vajalik selliste rakenduste jaoks nagu kaevandusveod, külmveod, pumbad ja kraanad. Sisekõrgus 148 cm: 104 cm mootoriruumi kattest laeni.

Magamiskohaga kabiin
Magamiskohaga kabiin (FMX-SLP) mugava ööbimisvõimalusega ühele inimesele. Sisekõrgus 164 cm: 120 cm mootoriruumi kattest laeni.

Madal magamiskohaga kabiin
Madalam magamiskohaga kabiin (FMX-LSLP) pakub täiendavat koormaruumi katuse kohal. Sisekõrgus 148 cm: 104 cm mootoriruumi kattest laeni.

Globetrotteri kabiin
Globetrotteri kabiin (FMX-HSLP) on kabiin mugava ööbimisvõimalusega kuni kahele inimesele. Kabiinis on üleval täiendav hoiuruum. Sisekõrgus 201 cm: 157 cm mootoriruumi kattest laeni.

Meeskonnakabiin
Meeskonnakabiin piisava ruumiga kuni 7 lisareisijale. Sisekõrgus 1590 mm.

Kabiini omadused

 

Kabiini neljapunktivedrustus
Valige amortisaatoritega keerdvedrud, eesmised keerdvedrud ja tagumine õhkvedrustus või täisõhkvedrustus. 
Õhuvõtuava
Paikneb vasakul pool ja on saadaval kõrge või madala variandina.
Kabiini värvused
Valige umbes 650 variandi hulgast.
Juhiiste
Valige kolme mugavustaseme vahel: Progressive (plüüs või nahk), Dynamic (tekstiil) ja Robust (vinüül). Istme seadmisulatus on pikisuunas 200 mm ja vertikaalsuunas 100 mm. Juhiistme põhivarustuses on peatugi, reguleeritav nimmetugi, kogu seljatoe ja selle ülaosa, istme kaldenurga, kõrguse ja kauguse seadmise võimalus. 
Kõrvaliste
Valige kolme mugavustaseme vahel: Progressive (plüüs või nahk), Dynamic (tekstiil) ja Robust (vinüül). Mõlemad saab tellida lisapolstriga. Kõikidel mudelitel on kõrvalistme peatugi põhivarustuses.
Voodid
Alumise voodi mõõtmed: 70×200 cm. Väga mugav 16 cm madrats isoleeritud vedrudega. Kolm kõvadusvarianti: pehme, poolkõva ja kõva. Kaks kattemadratsit, mis muudavad magamise mugavamaks ja kergendavad voodi ülestegemist. Mugava ülemise voodi mõõtmed: 70×190 cm või 60×190 cm (valikvarustus Globetrotteri kabiini jaoks).

Panipaigad kabiinis
Esiklaasi kohal olevas vabas ruumis on kaks rulooustega panipaika ja neli ISO nõuetele vastavat süvendit, millest üks on ette nähtud sõidumeeriku jaoks (kaks ISO nõuetele vastavat süvendit madala kabiini korral). Magamiskohaga kabiini ja Globetrotteri kabiini voodi all on kaks suurt panipaika, millele pääseb ligi väljastpoolt ja üks suur (44 l) panipaik, millele pääseb ligi madratsi ja voodi tõstmisega. Magamisosas on kaks ajakirjade ja väikeste esemete hoiukohta. Armatuurlaual on neli lahtist hoiukohta, väike hoiulaegas, DIN-süvend, vannikujuline panipaik ja pudelihoidel. Päevakabiini saab paigaldada 60-liitrise ribakattega hoiukoha kiivrite, lõunasöögikarpide vms jaoks.
Välimised panipaigad
Väljast avatavad hoiukohad paiknevad kõrvalistuja- ja juhiistme taga.
Katuseluuk
Kabiin on varustatud 50 mm avaneva katuseluugiga. Seespool on perforeeritud päikesevari, mis toimib avatud luugi korral ka putukavõrguna. Katuseluuki saab juhtida käsitsi või elektriliselt (valikuline). Saadaval on ka terasest katuseluuk, mis on ette nähtud ehitustöödeks või raskete kasutustingimuste jaoks.
Rool
Rooli läbimõõt on 450 või 500 mm sõltuvalt veoki tehnilistest andmetest. Rooli kõrgust saab muuta kuni 90 mm ja kallet 28º. Kallutatava rooli (valikvarustus) vertikaalasendit saab seada vahemikus –5° kuni +15°. See suurendab juhi mugavust. Rooli saab valida õhkpadjaga või ilma. Rooli integreeritud juhtnupud võimaldavad ohutult ja mugavalt kasutada kiirushoidiku, helisignaali, telefoni, infoekraani ja külgekraani funktsioone.
Kliimaseade
Valida saab kahe seadme vahel, mis katavad kõik vajadused:

  • Käsitsijuhitav kliimaseade (MCC).
  • Automaatse temperatuuriseadmisega kliimaseade (ECC/ECC2).

Kliimaseadet saab täiendada ka kabiini ja mootori seisusoojendiga.

Istmepolster

Jõuline

Vinüül

Dünaamiline

Tekstiil

Progressive

Plüüs või nahk

Kõik mugavusistmed on saadaval ventileeritavana.

 

Seinapolster

Jõuline

Vinüül

Dünaamiline

Tekstiil

Progressive

Tekstiil

TUNDKE END KUI KODUS

Seadke ennast mugavalt sisse. Proovige istet. Voodi. Vaadake kõikidesse kappidesse. Te ei usu, kui palju ruumi neis on.