Volvo FE raam – lihtsustab pealisehitise paigaldamist

Jäik, kuid paindlik

Volvo FE raami saab konfigureerida peaaegu kõikide pealisehitiste jaoks. Nelinurkse profiili ja lameda disainiga jõuline ja jäik raam muudab pealisehitise tegemise lihtsaks ja lahendus sobib ka kõige nõudlikumatele tegevusaladele. Euro 6 nõuete kohaselt täiustatud raamikomplekt tähendab, et Volvo FE-d ei mõjuta karmimad heitmenormid.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised aitavad tarneaega lühendada

Vähem aega pealisehitise paigaldaja juures

Tellige Volvo FE ja pealisehitise valmistaja saab kohe ligipääsu Volvo kereehitusjuhendile. Kasutades täpseid tehnilisi andmeid ja süsteemis olevaid 3D jooniseid, võib töö alata isegi enne veoki lahkumist tehasest. See muudab tarnimise kiiremaks ja ka kuluefektiivsemaks.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised
Volvo FE elektrooniline juhtsüsteem

Kiire ja lihtne laadimine

Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. See tähendab kiiret, efektiivset laadimist igal kõrgusel.

Valige kabiini mehaanilise vedrustuse ja õhkvedrustuse vahel

Tipptasemel vedrustus

Saate garanteeritud sujuva sõitmise. Valige kabiini mehaaniline vedrustus spiraalvedrude ja amortisaatoritega nii ees kui taga. Või kabiini täielik õhkvedrustus, millel on õhkpadjad nii ees kui taga.

Volvo FE elektrooniline pidurdusjõu regulaator

Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS)

Volvo FE-l on nii esi- kui tagaratastel ventileeritavate ketastega õhkpidurid. Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS) tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad ABS ja kombineeritud pidurdamine, mis kasutab veoki erinevaid pidureid ühtlase pidurdamise ning rehvide ja pidurite väiksema kulumise saavutamiseks. Laiendatud EBS-pakett sisaldab ka kallakul hoidmise funktsiooni.

VT

Alustage ehitamist

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust ja arutage läbi paigaldusvõimalused ja tehnilised andmed ideaalse Volvo FE loomiseks.

Leidke kohalik esindus