Volvo FE – Volvo perekonna liige

Osa perekonnast

Kergelt ümardatud, aerodünaamiline disain. Julged jooned ja graafika. Kaubamärgina tuntud V-kujulised tuled. Volvo FE võib olla küll väiksem, kuid see tähendab ka kiiremat reageerimist ja väiksemat kaalu, ja need on väga hinnatud omadused linnalähedaste vedude korral. Saage tuttavaks Volvo perekonna täieõigusliku liikmega.

Volvo FE uus välimus

Erilisuse sümbol

Uue disainiga Volvo FE-l on Volvo klassikaline raudmärk esivõrest ülalpool, silmapaistvamal kohal. See loob mulje suuremast esiklaasist, mille tõttu juht tundub olevat tänavale lähemal ja veok tihedas liikluses vähem hirmuäratav.  

Volvo FE uus kabiin vähendab õhutakistust

Laske õhul voolata

Volvo FE kergelt ümardatud aerodünaamiline disain vähendab õhutakistust, parandades juhitavust ja säästes kütust. Erilise kärjemustriga esivõre suurendab õhuvoolu, mis hõlbustab mootori jahutamist ja järeltöötlusprotsessi.

Valige rohkem kui 300 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 300 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

Leidke kohalik esindus

Peatuge ja vaadake

Otsustage ise, kas Volvo FE on parima välimusega jaotusveok. Lihtsalt külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust.

Leidke kohalik esindus