I-Shift väsitab vähem ja võimaldab keskenduda teele ja liiklusele

Lihtsalt sõitke

I-Shift muudab sõitmise ohutumaks ja palju mugavamaks. Puudub raske siduripedaal. Puudub käigukang, millega maadelda. Ja iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal. Süsteemi lihtsus vähendab väsimust ja aitab teil keskenduda teele ning teid ümbritsevale liiklusele. Kui soovite käiku käsitsi vahetada, annab nupp käigukangil teile täieliku kontrolli iga käigu üle.

I-Shift võib säästa kuni 5% kütust

Säästke kütust

I-Shift on loodud kütust säästma – kuni 5%. Sisemine energiakadu on väike – väiksem kui käsilülituskäigukastil. Kuid tegelikult peitub saladus elektroonikas. Ökonoomsel režiimil sõitmisel on iga käiguvahetus täpselt ajastatud, et lasta mootoril töötada kõige efektiivsemas pööretevahemikus.

I-Shift suhtleb mootoriga

Kuidas see töötab

I-Shift põhineb sünkronisaatoriteta käsilülituskäigukastil – sellest tuleneb ka kompaktne disain ja väiksem sisekadu. Maagia peitub siiski elektroonilises juhtplokis, mis juhib sidurit ja käike. Hinnates andmeid kiiruse, massi, teekalde ja vajaliku pöördemomendi kohta, teeb I-Shift iga käiguvahetuse äärmiselt täpselt. Samuti suhtleb süsteem mootoriga, mis omakorda korrigeerib maksimaalse jõudluse nimel enda pöörlemissagedust ja pidurdusvõimsust.

I-Shifti tarkvarapaketid iga veoülesande jaoks

Teie I-Shift

I-Shifti tarkvarapakette saate kohandada oma täpsete vajaduste kohaselt. Seega, kas vajate käigukasti jaotusvedudeks, ehitusplatsil töötamiseks või kaugvedudeks – alati on olemas ideaalselt teile sobiv pakett.

Leidke kohalik esindus

Vahetage käike arukalt

Soovite ise I-Shifti proovida? Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi müügiesindusega.

Leidke kohalik esindus