Volvo FE uue konstruktsiooniga iste on nüüd veelgi ohutum

Istuge. Kinnitage turvavöö. Tagage ohutus

Tugevdatud iste ja kinnitus minimeerivad õnnetuse korral ettepoole liikumist. Uue konstruktsiooniga peatugi hoiab teie pead paigal ja hästi kaitstuna. Integreeritud turvavöö kaitseb kokkupõrke korral esmaklassiliselt. Kui ohutus on tagatud, jääb üle ainult turvavöö värvus valida – must või silmatorkav punane?

Tagumine allasõidutõke Volvo FE-l

Teie ja teiste kaitsmine

Eesmine ja tagumine allasõidutõke takistavad kokkupõrke korral sõiduauto kinnikiildumist veoki alla, vähendades selles sõitjate vigastusohtu. Meie elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP) vähendab tuntavalt külglibisemise ja ümberpaiskumise ohtu. Ohtlikes olukordades sekkub see silmapilkselt, vähendades mootori võimsust ja rakendades pidureid veoki ning haagise igal rattal eraldi.

Lisateave meie ohutussüsteemide kohta
Pakkudes parimat võimalust näha ja olla nähtav

Parem nähtavus

Otsustage, mida näete elektrooniliselt juhitavates välispeeglites. Olge uute päevatuledega teistele paremini nähtav. Täiendavad külgaknad parandavad nähtavust kitsastes kohtades. Ja täiendava tahavaateaknaga saate oma koormal silma peal hoida.

Volvo FE kolmeosaline kaitseraud

Kolmeosaline kaitseraud

Terasnurgad annavad kaitserauale suure löögikindluse, vähendades kahjustuste ohtu ja remondikulusid. Kokkupõrke korral isoleerivad eraldi osad löögi – seega tuleb asendada ainult kahjustatud osad.

Volvo FE täiustatud kaugjuhitav alarmsüsteem

Turvaline süsteem

Täiustatud kaugjuhitav alarmsüsteem aitab Volvo FE-d hoida turvalisena. See rakendub kohe, kui soovimatu külaline proovib uksi avada või veokit häirida. Nii võite end veokist eemal viibides rahulikuna tunda.

Sirvige Volvo ohutusvarustust (kuulub lisavarustusse)

Valikulised lisaohutusvahendid

Vajate ohutusvesti? Portatiivset hoiatustuld? Saame Volvo varustada teie soovikohase täiendava ohutusvarustusega.

Leidke kohalik esindus

Kas olete valmis ohutusuuendusteks?

Külastage Volvo Trucksi kohalikku esindust. Nad tutvustavad teile kabiini tipptasemel ohutusfunktsioone.

Leidke kohalik esindus