Volvo FE uued kütusesäästlikud mootorid

Linnasõidumootor

Volvo FE-l on uue konstruktsiooniga mootor. Kütusesäästlik ja laiem ning madalam pöördemomendikõver ja kiirem võimsuse saavutamine (ka madalatel pööretel) tagab kiire reageerimise, suure keskmise kiiruse ja suurepärase juhitavuse. Seega saate linnakeskkonnas efektiivsemalt liikuda ja graafikus püsida.

Tutvuge meie mootoriga D8K
Kütusesäästlik I-Shifti käigukast

I-Shift – lihtne, töökindel ja väga kütusesäästlik

Esmakordselt on Volvo FE saadaval I-Shiftiga. See maksimeerib jõudluse ja efektiivsuse, jälgides veoki massi, tee kallet, kiirust ja kiirendust ning reageerides neile, säästes sellega kütust. Põhitarkvara saab hõlpsasti kohandada erivajadusteks kahe lisapaketi abil – „Jaotus- ja ehitusveod“ ning „Kütusesääst“.

Saage tuttavaks – I-Shift
Registreerige ennast Kütusesäästuabi kasutajaks ja teile määratakse isiklik kütusenõustaja.

Kütusesäästuabi – vähendage pidevalt

Saavutage pidevalt oma kütusesäästu eesmärgid. Vaadake, kuidas need muutuvad väiksemaks ja teie samal ajal efektiivsemaks. Registreerige ennast Kütusesäästuabi kasutajaks ja teile määratakse isiklik kütusenõustaja. Nõustaja regulaarse analüüsi, ekspertjuhendamise ja praktilise toe abil hakkate kütust säästma kohe ja iga aastaga üha rohkem.

Kui palju võiksite Kütusesäästuabiga säästa?
VT

Avastage andmetel põhinev võimsus

Dynafleeti ja veokijuhtide koolitusega koos võite säästa kütust kuni 7%.

Dynafleet – jälgige kütusesäästlikkust

Tutvuge meie intelligentse veokipargi haldussüsteemiga. Jälgige juhtide ja veokite jõudlust reaalajas ja vaadake automaatselt genereeritud kütusesäästlikkuse edetabelit. Seejärel võrrelge, jälgige trende ja juurutage kasulikke, kütust säästvaid muudatusi.

Tutvuge Dynafleetiga >

Juhi koolitus – väikesed muutused, suured säästud

Säästliku sõidustiili koolitus aitab teil iga kütusetilka maksimaalselt kasutada. Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osana loob ennast õigustanud süstemaatiline lähenemisviis kütusesäästliku sõidutehnika ja jätkusuutliku säästmise pikemas perspektiivis. See on veelgi tõhusam koos Dynafleeti aruannetega.

Volvo veokijuhtide koolitus >

Leidke kohalik esindus

Alustage õige jalaga

Kütusesäästlikkuse tagamise eelduseks on õigesti tegutsemine algusest peale. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja on kütusesäästu spetsialist. Miks mitte küsida neilt abi?

Leidke kohalik esindus