I-Shift suurendab tootlikkust

I-Shift – meie kõige nutikam käigukast

Lihtne, töökindel ja ülitõhus I-Shift on muutnud veokite sõitu. Juhid armastavad seda, sest puuduvad sidur ja käigukang, millega tuleb maadelda. Samuti toimub iga käiguvahetus täpselt õigel ajal. I-Shift säästab ka kuni 5% kütust, seega armastavad seda ka operaatorid.

Volvo FE kabiin – tagab mugavuse ja tootlikkuse

Ideaalne keskkond tööks ja puhkuseks

Hetkest, kui ronite Volvo FE kabiini (kasutades optimeeritud astmelauda) kuni töö lõpetamiseni on kõik tehtud selleks, et muuta teid maanteel tootlikumaks. Ja et te õhtuks ei väsiks.

Vaadake kabiini sisse
Veokit Volvo FE käitab D8K-mootor.

Rohkem võimsust

D8K-mootori 350 hj võimsus muudab Volvo FE võimsamaks kui kunagi varem. Nii saavad juhid lühema ajaga rohkem tehtud. Suurem võimsus suurendab tööviljakust.

 

Vaadake jõuülekande tehnilisi andmeid
9-tonnine esiteljekoormus suurendab veoki kandevõimet.

Üks lisatonn esiteljel

Uus esitelg võimaldab kuni 9-tonnist teljekoormust, mis on varasemaga võrreldes üks tonn rohkem. See tähendab suuremat kandevõimet, aga ka paindlikkust erinevat liiki tööde tegemiseks. Et saaksite olla veel produktiivsem.

Vaadake raami tehnilisi andmeid
Dynafleet maksimeerib tootlikkuse

Dynafleet – maksimeerige oma tootlikkus

Asukohad, koormad ja tasemed. Veokijuhi töö- ja puhkeaeg. Heitmete aruanded. Kütusekulu. Dynafleet annab iga veoki kohta reaalajas andmeid, aitab maksimeerida tootlikkust ja teha kasulikumaid otsuseid.

Leidke kohalik esindus

Olge tootlikum

Võtke ühendust Volvo Trucksi kohaliku esindusega. Nad teavad täpselt, kuidas muuta teid ja teie ettevõtet võimalikult tootlikuks.

Leidke kohalik esindus