Teame, mis toimub maanteedel. Me teame, kuidas näevad välja õnnetused. Seepärast teemegi nii palju täiendavaid katseid, mida seadus ei nõua.

Carl Johan Almqvist

Liiklus- ja tooteohutusdirektor, Volvo Trucks

Sisemus

Volvo FE turvaline istekoht

Turvaline istekoht

Volvo FE-s on juhid hästi kaitstud. Istmekinnitus ja kogu kabiini konstruktsioon on tugevdatud ning läbinud kõik meie kabiinidele ette on nähtud karmid katsed.

Volvo FE alkolukk

Alkolukk

Edastage selget sõnumit, et alkoholil ei ole liikluses kohta. Alkoluku saab paigaldada lasta juba tehases ja see annab nii sõidukijuhtidele kui ka kaubavedude klientidele selgelt teada, kui oluline on teie jaoks liiklusohutus.

Volvo FE madala sissepääsuga kabiin

Madala sissepääsuga kabiin

Madala sissepääsuga kabiini korral ei ole eeliseks mitte üksnes lihtne sisenemine ja väljumine. Eeliseks on samuti kabiini külgedele avanev palju parem vaade.

Volvo FE integreeritud turvavöö

Integreeritud turvavöö

Umbes pool kõigist veokitega seotud surmajuhtumitest oleks olnud turvavööd kasutades välditavad – tuletage seda endale meelde, kui järgmisel korral veokisse istute. Volvo FE-s on need istmetesse sisse ehitatud.

Välimus

Volvo FE allasõidutõke

Allasõidutõke

Integreeritud ees, taga ja külgedel – kaitstes teisi liiklejaid kokkupõrke korral. See süsteem aitab ära hoida olukordi, kus väiksemad sõidukid võivad kiiluda veoki alla.

Volvo FE valgustus

Valgustus

Esilaternaplokk tagab nutika valgustuse ühest kompaktsest moodulist. Eesmised ääretuled ja päevatuled on integreeritud. Veok on teistele liiklejatele alati nähtav. 

Volvo FE igakülgne nähtavus

Nähtavus igas suunas

See on hädavajalik ohutuks sõiduks linnapiirkonnas. Volvo FE-l on ideaalne peeglite paigutus, madala alaservaga lai esiklaas ja ustes lisaaknad. See võimaldab näha, mis veoki ümber toimub.

Volvo FE aktiivne ohutussüsteem

Aktiivsed ohutussüsteemid

Teie veok aitab teid. Vaadake lühikest videot Volvo Trucksi aktiivsete ohutussüsteemide kasutamise kohta. 

Volvo FE ohutuskõne

Mida teha, kui ...?

Meie liiklus- ja tooteohutuse juht avaldab aktiivse ohutussüsteemi saladused ja tööpõhimõtte.

Leidke kohalik esindus

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele. 

Leidke kohalik esindus