Veokijuhi tunnistus kabiini interjööri kohta

Austusavaldus veokijuhtidele

Kõik komponendid ja kogu ruum on piinliku täpsusega disainitud teie mugavuse suurendamiseks nii rooli taga kui voodis puhates.
Panipaigad Volvo FH kabiinis

Üks kuupmeeter lisaruumi

Püstised A-piilarid, madalam mootoritunnel ja kõrgem lagi annavad ühe kuupmeetri lisaruumi. Pikkadele juhtidele on ka hea uudis – seismiskõrgus on lausa 220 sentimeetrit.

Soovite rohkem üksikasju? Vt kabiinide tehnilisi andmeid

Palju ruumi teie asjadele

Nüüd on seal 300 liitrit lisapanipaiku. Ruumikad hoiukohad kabiini esiosas, voodi all, tagaseinal ja väljaspool saab kujundada täpselt teie vajaduste kohaselt. Ja seal on palju nutikaid sektsioone ka väiksematele esemetele.

Voodi Volvo FH kabiinis

Laiem, mugavam voodi

Alumine voodi on peatsis 40 mm ja keskel 55 mm laiem. Valida saab isegi käsitsi või elektrooniliselt juhitavate voodite vahel, mida saab kallutada 55 kraadi võrra, muutes voodi ideaalseks puhkamisel, lugemisel või teleri vaatamisel.

Integreeritud seisujahuti I-ParkCool

Sisseehitatud seisujahuti

Suurepärane jahutus kabiini mahtu vähendamata ja aerodünaamikat rikkumata. I-ParkCool on integreeritud seisujahuti, mis reguleerib öösel temperatuuri ja säästab päevasel ajal kütust.

Uurige lähemalt I-ParkCooli
Kuivatuskott Volvo FH kabiinis

Elektriline kuivati

Elektriline kuivati sobib ülemise voodi kohale või kabiini seinale ning pakub võimalust kiiresti riideid, käterätte ja kingi kuivatada. See on ka energiasäästlik, vaikne ja lihtsalt hoiustatav.

Volvo FH kabiini sisevaade

Nutikas ja mugav roolimine

Täielikult reguleeritav 20-kraadise kallutusfunktsiooniga rool muudab sõitmise veelgi mugavamaks. Rool on mugavalt juhitav pedaali abil ja kabiini sisenemisel või sealt väljumisel saab rooli hõlpsasti eemale lükata.

Omas klassis juhtiv iste

Istme reguleerimisulatus on maailmaklassist. Võite seda liigutada 24 sentimeetrit edasi-tagasi ja 10 sentimeetrit üles või alla. Uus kuju pakub suurepärast tuge ka külgsuunas ja paremat tuge pikkadele jalgadele.

Volvo FH näidikuplokk

Elektrooniline kliimaseade õhukvaliteedi anduritega

Elektroonilisel kliimaseadmel on paremad tuulutusavad ning palju andureid ja filtreid, mis puhastavad õhku enne teie kopsudesse jõudmist. Tulemuseks on enneolematu õhukvaliteet, tõhustatud klaasikuivatus ja tuuletõmbuseta keskkond.

Integreeritud teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem

Integreeritud teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem

Lihtne navigeerimine, Dynafleet, täiustatud side ja kvaliteetne audiomeelelahutus. Volvo Trucksi integreeritud teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem koondab kõik selle ühte liidesesse – seitsmetollisele puuteekraanile. Seda saab kasutada käsitsi, häälkäskude abil ja roolinuppudega.

Teie elu kabiinis muutub.

Lihtne kasutada

Lihtne kasutada

Teenuste ja meediakeskkonna kasutamine muutub lihtsamaks. Ja nautige eeliseid: parem, turvalisem sõidukogemus, lihtsam navigeerimine ja veokipargi tõhusam haldamine.

See süsteem ühendab kabiini heli- ja meediakeskkonna Dynafleeti ja navigeerimisfunktsioonidega.

Teenuste ja meediakeskkonna ühendamine tähendab, et neid on lihtne kasutada. Puudutage ekraani, vajutage roolinuppe või kasutage häält* – nii, kuidas teile paremini sobib.

 

*Puudub eesti keelne tugi.

Volvo FH katuseluuk

Ohutu katuseaken

Toonitud klaasist katuseluuk annab kabiini sisemusele ruumika, kerge ja õhulise mulje ning kahekordistab avariiluukide arvu. Luugil on ka päikesevari, putukavõrk ja valikvarustuses elektrooniline juhtimine.

Leidke kohalik müügiesindus

Tundke end kui kodus

Seadke ennast mugavalt sisse. Proovige istet. Voodi. Vaadake kõikidesse kappidesse. Te ei usu, kui palju ruumi neis on.

Leidke kohalik esindus