Sirgestuspiduri eeliseid selgitav video

Autorongi sirgestuspidur

Libedal teel pööramisel või allamäge sõitmisel rakendub Volvo FH uus sirgestuspidur ja takistab kääriminekut. See annab haagisele pidurdusimpulsse, mis tõmbavad autorongi sirgeks. Saate valida autorongi sirgestuspiduri automaatse rakendumise ohuolukorras, kui kiirus ei ületa 50 km/h. Sirgestuspidur on saadaval nii madelveokite kui sadulvedukite jaoks.

Kohanduva püsikiiruse regulaatori ja avariipidurdusfunktsiooniga esikokkupõrke hoiatussüsteemi eeliseid selgitav video

Kohanduv püsikiiruse regulaator (ACC) ja kokkupõrkehoiatus avariipidurdusega

Tihedas liikluses aitab radaranduriga ja kaameraga varustatud kohanduv püsikiiruse regulaator hoida ees liikuva sõidukiga ohutut pikivahet, juhtides gaasipedaali ja kõigi pidurite tööd. Kokkupõrkeohu korral teavitab meie intuitiivne kokkupõrke hoiatussüsteem teid esiklaasil kuvatavate hoiatustuledega. Avariipidur rakendub automaatselt, vähendades oluliselt raskete kehavigastuste ohtu.

Sõiduraja hoidmise tugisüsteemi eeliseid selgitav video

Sõiduraja hoidmise tugisüsteem

Sõidurajalt kõrvalekaldumine on paljude raskete liiklusõnnetuste ühine põhjus. Meie arvates liigagi levinud. Sõiduraja hoidmise tugisüsteem jälgib kaamera abil teemärgistust ja hoiatab teid niipea, kui olete seda tahtmatult ületanud.

Juhi valvsusabisüsteemi eeliseid selgitav video

Juhi valvsusabisüsteem

Juhi valvsusabi on intelligentne süsteem, mis jälgib teie sõidustiili. Kui see erineb tavalisest ja viitab väsimusele, hoiatatakse teid helisignaali ja ekraanile ilmuva sõnumiga, mis soovitab puhata.

Sõiduraja vahetuse abisüsteemi eeliseid selgitav video

Sõiduraja vahetuse abisüsteem

Sisselülitatud sõiduraja vahetuse abisüsteem kasutab parempoolse pimeala skaneerimiseks radartehnoloogiat teiste liiklejate leidmiseks. Kui sõiduraja vahetus ei ole ohutu, annab süsteem märku helisignaali ja vilkuva märgutulega parempoolse peegli kõrval.

Elektroonilise stabiilsussüsteemi eeliseid selgitav video

Elektrooniline stabiilsussüsteem

Volvo elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP) vähendab tuntavalt külglibisemise ja ümbermineku ohtu. Ohtlikes olukordades sekkub see silmapilkselt, vähendades mootori võimsust ja rakendades pidureid veoki ning haagise igal rattal eraldi. ESP-d on nüüd võimalik kasutada enamikul veokivariantidel, nii sadulvedukitel kui ka madelveokitel.

Avariipidurdustule eeliseid selgitav video

Avariipidurdustuli

Eriti jõulise piduripedaalile vajutamise korral hakkavad pidurituled kiiresti vilkuma, hoiatades täiendavalt teie taga liikuvate sõidukite juhte. See on lihtne moodus vältida eluohtlikke tagant otsasõite.

Aktiivse ohutuse paketid

  Aktiivne ohutus Active Safety+
ESP
Kohanduv püsikiiruse regulaator + esikokkupõrke hoiatus
Kokkupõrke hoiatussüsteem avariipidurduse
funktsiooniga    
Sõiduraja vahetuse abisüsteem
Juhi valvsusabisüsteem  
Sõiduraja hoidmise tugisüsteem  
O=valik
Leidke kohalik müügiesindus

Soovite ohutussüsteemi uuendada?

Külastage Volvo Trucksi müügiesindust, kus teile tutvustatakse meie seitset juhi abisüsteemi.

Leidke kohalik müügiesindus