Veok teab teekaldeid ette ning teatab mootorile ja I-Shifti käigukastile, kuidas maksimeerida veoki kineetilist energiat, säästa kütust ja vähendada CO2 kogust heitmetes.

Anders Eriksson

I-See arendaja, Volvo Trucks

Video I-See töötamise kohta

I-See säästud

Vaadake, kui palju I-See võib teile säästa.

Kuidas see töötab

Mäele lähenedes laadib veok jagatud andmebaasist automaatselt alla info tee topograafia kohta. Seejärel kasutatakse andmeid 6-etapilises protsessis veoki kineetilise energia maksimeerimiseks ja kütusekulu vähendamiseks kuni 5%.

Kogemustega juhid juba teevad seda. Aga pärast kaheksat tundi veokiga sõitmist ei tee nad seda tõenäoliselt päris samamoodi. Sel ajal, kui I-See juhib kallakutel sõitmist, saate teie keskenduda muudele juhtimisaspektidele.

 Pilvega ühendatud I-See

Olete ühendatud pilvega

Sõitmisel kasutab I-See GPRS/3G tehnoloogiat, et laadida alla andmeid teel asuvate küngaste kohta. Kui lähenete künkale, mida ei ole andmebaasis (või I-See töömälus), salvestab I-See andmed künka kohta ja laadib need üles serverisse, et neid saaks kasutada järgmine I-See kasutaja. Ühised teadmised võimaldavad maksimeerida kütusesäästu – isegi uuel teekonnal.

Leidke kohalik müügiesindus

Soovite rohkem säästa?

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindajat, kes tutvustab teile kõiki meie kütust säästvaid funktsioone ja teenuseid.

Leidke kohalik müügiesindus