Enneolematu juhitavus

Ümber kujundatud struktuurid. Muudetud konstruktsiooniga rool. Ja raami omadused, mis on veokitööstuses murrangulised. Uue Volvo FH disainimisel me mitte ainult ei täiustanud juhitavust. Me teisendasime seda.

Täiuslik juhitavus ja väiksem lihaspinge muudab teid efektiivsemaks. Ja ka ohutumaks. Seega istuge rooli, kinnitage turvavöö ja nautige veokiga sõitmist, mis tundub peaaegu sportlik.

Veoki juhitavust saab tõeliselt testida siis, kui kurvis tuleb vastu teine veok kiirusega 80 km/h. Volvo FH jaoks ei ole see probleem.

Stefan Axelsson

Volvo Trucksi sõiduomaduste ja juhitavuse arendusjuht

Sõltumatu esivedrustus ja Volvo dünaamiline roolisüsteem tagavad üheskoos suurepärane stabiilsuse, juhitavuse ja manööverdusvõime.

Maailma parimad omadused

Kaks tehnoloogiat. Kaks teetähist veokitööstuses. Sõltumatu esivedrustus ja Volvo dünaamiline roolisüsteem annavad teile stabiilsuse ja kontrolli mistahes kiirusel ja muudavad manööverdamise nii lihtsaks, et võite seda teha ühe sõrmega. Koos viivad need raskeveoki juhitavuse uuele tasemele.

Tutvuge sõltumatu esivedrustusega
Raami täiustatud vedrustus ja amortisaatorid tagavad sujuva sõitmise

Kõik on optimeeritud

Juhitavuse seisukohast annavad väikesed muutused kokku suure kasu. Me andsime Volvo FH-le võimsamad ja parema paigutusega vedrustuse vedrud. Ja muutsime amortisaatorite nurka, et juhtida löögid raamist eemale. Kokkuvõttes parandasid meie optimeerimised kõrvalekallet 100%. Ja saate kindla, stabiilse ning ohutuma sõitmise kõikidel teedel.

Tutvuge meie muude raamitäiustustega
Leidke kohalik müügiesindus

Ärge uskuge meie sõnu

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindajat ja proovige ise maailmaklassi juhitavust.

Leidke kohalik esindus