Täielikult reguleeritav kaldega rool

Volvo dünaamiline roolisüsteem

Juhtimine. Pööramine. Pidev reguleerimine. Liigutused on suhteliselt väikesed, kuid nende kordumine avaldab kehale suurt mõju. Kael, selg ja õlad kannavad põhiraskust. Või kandsid. Volvo dünaamiline roolisüsteem võimaldab rooli keerata ühe sõrmega, vähendades keha väsimust kuni 85% võrra.

Volvo dünaamiline roolisüsteem
I-Shifti käigukang

I-Shift

Lihtne, töökindel ja ülitõhus I-Shift on muutnud veokite sõitu. Puudub raske sidur, pole tõmmatavaid hoobasid ja iga käiguvahetus toimub täpselt õigel ajal. See säästab ka kuni 5% kütust.

Võtke I-Sync kasutusele
I-Shifti topeltsidur mootori poolt vaadatuna

I-Shifti topeltsidur

Inspireerituna motospordist, viib I-Shifti kaksiksidur käiguvahetuse järgmisele tasandile. See eelvalib järgmise käigu juba eelneva käiguga
sõitmise ajal. Pidev võimsuse edastamine tähendab jõulist kiirendust ja saavutatud kiiruse püsimist künklikul maastikul – nii suureneb teie tööviljakus.

Tutvuge I-Shifti kaksiksiduriga
Kaugjuhtimispult Work Remote

Juhisõbralik laadimine

Elektrooniliselt juhitav vedrustus teeb laadimise kiiremaks, lihtsamaks ja ohutumaks. See jätab meelde erinevate laadimisplatvormide kõrgused. See hoiab raami stabiilsena. Veok on ideaalselt tasakaalustatud. Sellel on ka kinnastega kasutatav kaugjuhtimispult Work Remote, mis võimaldab teha kõike kabiinist lahkumata või jalutades ümber veoki.

Volvo FH Globetrotteri kabiin, idamaises stiilis

Ideaalne keskkond tööks ja puhkuseks

Uus kabiin on kõrgem. Lisakuupmeeter ruumi. a uuenduslike tehnoloogiate kandja, nagu I-Park Cool, mis muudab teie puhkeaja sama vaikseks ja mugavaks nagu sõiduaja.

Volvo FH juhikabiin

Dynafleet – maksimeerige oma tootlikkus

Asukohad, koormad ja tasemed. Veokijuhi töö- ja puhkeaeg. Heitmete aruanded. Kütusekulu. Dynafleet annab teile iga veoki kohta reaalajas andmeid, mis aitab teil maksimeerida tootlikkust ja teha kasulikumaid otsuseid.

Volvo FH mootori lähivaade

Uskumatu tõmbejõud

D16 on kaugvedude raskekaalutšempion. 750 hj. Pöördemoment 3550 Nm. Ja sellest 90% on saadaval kohe. Mootorile meeldib kõige rohkem vedada raskeid koormaid künklikul maastikul. Kui vajate tootlikku võimsust, hoiab see teid ka õnnelikuna.

Leidke kohalik müügiesindus

Olge tootlikum

Rääkige Volvo Trucksi kohaliku müügiesindajaga. Need aitavad teil võtta maksimumi igast kilomeetrist.

Leidke kohalik müügiesindus