Kolm võimsusvarianti erinevate sõidutingimuste jaoks.

Välispinnal iludus. Sees tõeline loom

Võrratu mootor D16K eristab Volvo FH16 teistest FH seeria veokitest. Kolm võimsusvarianti: 550, 650 ja 750 hj ning pöördemoment kuni 3500 Nm. Ja kõik mootorid vastavad Euro 6 nõuetele.

Tutvuge lähemalt meie mootoritega
Volvo FH16 disaini loetletud saavutused?

Erilisem disain

Kõikidel FH seeria veokitel on sama hoiak, samad jooned ja aerodünaamilised vormid. Volvo FH16 välisdetailid on täiustatud. Ja eksklusiivsed.

1. Tagaaken
Tagumiste külgakende kuju ja toonimine rõhutab kabiini nõtket välimust.

2. Uus must

Uus FH16 on tumedavärviline. Väga tume. Kuid selle pinna all peitub üks intrigeeriv värvitoon. Me nimetame seda Mystic Fjord. Te peate seda nägema.

3. Pöörake tähelepanu detailidele

Peened detailid muudavad kõik eriliseks. Läikiv kroomviimistlus muudab esiastme, esivõre, uksekäepidemed ja Volvo raudmärgi ainulaadseks.

4. Suur esivõre 
Silmatorkav tumehõbedane esivõre jätab maanteel erilise mulje. Peeglid ja päikesesirm on samuti esmaklassilise väljanägemisega.

Kabiini interjöör

Annab mugavusele uue tähenduse

Eksklusiivsed disainielemendid iseloomustavad ka FH16 kabiini sisemust.

Unikaalne istmedisain
Erilisel juhiistmel on omalaadne kuju ja katteriie ning see annab kabiini sisemusele tõesti esmaklassilise väljanägemise. Polster on saadaval kas nahast või naha/riide kombinatsioonina. Istme disain ja materjalid on kasutusel ainult Volvo FH16-s.

Raven rool 
Tumedast nahast valmistatud, kontrastina kollaste õmblustega Raven rool harmoneerub siseviimistlusega ja lisab sõidutundele sujuvust. See on saadaval ainult Volvo FH16 jaoks. 

Esmaklassiline
Kabiini interjööri iseloomustavad ainulaadsed ukse- ja seinapaneelid, kroomitud viimistlusdetailid, kardinad, voodite polster ja täiendavad uksetuled. Koos loovad need kabiini sisustusest luksusliku mulje.

FH seeria

Volvo FH16 on FH-seeria kõige võimsam veok. Kuid seal on palju enam kui toores jõud. 100% kasutuskindlus. Suurem tööviljakus. Võrratu kütusesäästlikkus.

Avastage Volvo FH-seeria omadused  > 

Leidke kohalik müügiesindus

Proovige

Kui midagi sellest äratas teie tähelepanu, kasutage müügiesinduse otsingufunktsiooni? müügiesindaja leidmiseks. Kohalik müügiesindaja tutvustab teile hea meelega veokit.

Leidke kohalik müügiesindus