Volvo FH - koostöö aastast 1993

Alates turuletoomisest 25 aastat tagasi, on Volvo FH toonud transpordisektorisse uusi tuuli, alati fookuses teie ettevõtte tulemused ja veokijuhi mugavus. Tähistsame sünnipäeva lubadusega, Volvo FH jätkab arengu suunamist ka tulevikus. See tähendab veelgi paremat kasutuskindlust, uusi murrangulisi ohutusmeetmeid ning lahendusi, mis kiirendavad heitmevaba veoki turuletoomist.

Volvo FH on teie äri kasumlikkuse eest seisnud 1993. aastast. Ja see on alles algus

Alates turuletoomisest kakskümmend viis aastat tagasi, on Volvo FH loonud veonduses uut taset. Loomulikult mõeldes ka teie ettevõtte tootlikkusele ja kasumlikkusele. Selle tähistamiseks saavad kõik kingituseks lubaduse, et Volvo FH jätkab arengu suunamist. See tähendab veelgi erakordsemat kasutuskindlust, uusi murrangulisi ohutusmeetmeid ning lahendusi, mis kiirendavad heitmevaba veoki turuletoomist.

Veokijuhi unistus juba esimesest päevast alates.
Ja ka tulevikus

Veokijuhid on veonduse keskmes. Volvo FH konstrueerimisel on alati keskendutud juhtide turvalise, ergonoomilise ja mugava töökoha pakkumisele. Teame, et meie uuendused on muutnud veokijuhtide igapäevaelu paremaks, ja palju on veel ees. Jätkame veokite täiustamist ja üks asi jääb alati samaks – Volvo FH on veokijuhi unistus.

Veokijuhi unistus juba esimesest päevast alates.
See ei muutu kunagi

Veokijuhid on veonduse tõelised kangelased. Volvo FH konstrueerimisel on alati keskendutud neile turvalise, ergonoomilise ja mugava töötamiskoha pakkumisele. Teame, et meie uuendused on muutnud veokijuhtide igapäevaelu paremaks, ja palju on veel ees. Jätkame veokite täiustamist ja üks asi jääb alati samaks – Volvo FH on veokijuhi unistus.

Töötaja keevitamas

Töö Volvo FH edu nimel

Esimene Volvo FH valmis Tuve tehase tootmisliinil 25 aastat tagasi. Sestsaadik on ehitatud mitmeid Volvo FH veokeid ja lõppu ei paista tulevat. Heitke pilk tehastele ja kohtuge töötajatega kogu maailmast, kes osalevad FH teekonnal ning kellest mõned on töötanud selle veokiga algusest peale.
 

Vaadake lähemalt >
 

Ärge jätke vahele eelmisi episoode – vaadake mängureegleid muutnud Volvo FH ajalugu ja arengut.

Episood 3 – Volvo FH lubadus klientidele >

Episood 2 – Kuidas Volvo FH-st sai juhtide eelistus >

Episood 1 – Volvo FH lugu >

Naine tehasekeskkonnas

Põlvkonnad kohtuvad Skövde mootoritehases

Kui esimene Volvo FH 1993. aastal turule toodi, oli Daniel paar aastat Skövde tehase koosteliinil töötanud. Sel ajal ei olnud Nesma veel sündinudki. Praegu on nad kolleegid ja teevad iga päev kõvasti tööd, et toota Volvo FH veoki südant – mootorit.
 

Täpsem teave >
 

Lugege ka muid artikleid Volvo FH kohta.

D12-mootor >

Ohutus säästab kulusid >

Volvo FH – maailmaveok >

25 aastat uuendusi >

Rühm inimesi koos Volvo FH-ga

25 tervitust töötajatelt üle kogu maailma

Volvo FH on olnud Volvo Trucksi perekonnaliige 1993. aastast alates. Ja just inimesed on need, kes jätkavad Volvo FH arendamist, konstrueerimist ja ehitamist – ilma nendeta ei oleks seda tšempionide veokit sellisel kujul olemas. Tutvuge Indiast pärit mehaanika nooreminseneri Shilpaga ja teiste rahulolevate töötajatega kogu maailmast, kes tegelevad ühel või teisel viisil Volvo FH-ga ja jagavad seejuures ühist suurt vaimustust.
 

Täpsem teave >
 

Vaadake ka muid pilkupüüdvaid fotolugusid Volvo FH kohta.

Vaadake, kuidas Volvo FH tagab maanteel ohutuse > 

Vaadake kohti, mida Volvo FH võib oma koduks nimetada > 

Vaadake Volvo FH arengut >

Volvo FH veokid rivis

Volvo FH proovilepanek ebatavalise koorma korral

Mark Farrow rajas ettevõtte MDF Transport koos oma isaga. Praegu on Mark Inglismaal Great Yarmouthis asuva ettevõtte juht. Nende veokipark koosneb ainult Volvo veokitest, mis on Marki sõnul ettevõte edule oluliselt kaasa aidanud. Tutvuge MDF Transporti meeskonnaga. 


Vaadake lähemalt >
 

Vaadake ka eelmisi filme meie klientidest, kelle jaoks Volvo FH on mängu muutnud.

Veondus kui elustiil – koos Volvo FH-ga >

Luues pärandit Volvo FH abiga >

Volvo FH 25 aastapäeva erimudel talumaastikul

Volvo FH 25. aastapäeva erimudel

Tutvuge veokiga
Leidke kohalik esindus

Uurige Volvo FH kohta kõik välja

Kas soovite saada üldpilti või kõiki pisidetaile, mis teevad Volvo FH-st sedavõrd väljapaistva veoki? Kohalik esindus aitab teid meeleldi ja pakub suurepärase tehingu.

Leidke kohalik esindus