Volvo FH - koostöö aastast 1993

Alates turuletoomisest 25 aastat tagasi, on Volvo FH toonud transpordisektorisse uusi tuuli, alati fookuses teie ettevõtte tulemused ja veokijuhi mugavus. Tähistsame sünnipäeva lubadusega, Volvo FH jätkab arengu suunamist ka tulevikus. See tähendab veelgi paremat kasutuskindlust, uusi murrangulisi ohutusmeetmeid ning lahendusi, mis kiirendavad heitmevaba veoki turuletoomist.

Veokijuhi unistus juba esimesest päevast alates.
Ja ka tulevikus

Veokijuhid on veonduse keskmes. Volvo FH konstrueerimisel on alati keskendutud juhtide turvalise, ergonoomilise ja mugava töökoha pakkumisele. Teame, et meie uuendused on muutnud veokijuhtide igapäevaelu paremaks, ja palju on veel ees. Jätkame veokite täiustamist ja üks asi jääb alati samaks – Volvo FH on veokijuhi unistus.

Volvo FH lugu

Volvo FH lugu

Uuendused jätkuvad alati. 1993. aastal muutis Volvo FH turuletoomine maanteelaevu igaveseks. 25 aastat hiljem jätkab Volvo FH veokikogemuse piiride laiendamist. Kuid edule eelnes palju tööd ja raskeid otsuseid.

Vaadake filmi
Volvo FH uuendused

Järgnevalt sellest, kuidas Volvo FH suunab arengut

2018. aastal tähistab Volvo FH esimest 25 edukat aastat. Arengut suunates tuleb alati olla konkurentidest eespool. Siin on mõned näited sellest, kuidas Volvo Trucks jätkab arengu suunamist.

Täpsem teave
Punast värvi Volvo FH esitlemine

25 korral on Volvo FH veok toonud maailma uuendusi

25 aastat tagasi, kui Volvo FH turule toodi, oli see uuenduslik, ja on seda ka täna. Vaadake pilte Volvo FH 25 edusammu kohta.

Täpsem teave
Veokijuhid armastavad Volvo FH-d

Veokijuhid armastavad Volvo FH-d ja Volvo FH armastab juhte

Volvo Trucks hoolib veokijuhtidest. Ja juhid armastavad Volvo FH-d. Vaadake Brasiilia veokijuhi Guilherme'i erakordseid pulmi.

Vaadake filmi
Leidke kohalik müügiesindus

Minge Volvo FH-le lähemale

Esitage küsimus. Leidke osa. Reserveerige teenus. Komplekteerige ideaalne veok. See kõik toimub koos kohaliku Volvo Trucksi müügiesindajaga.

Leidke kohalik esindus