Volvo FH - koostöö aastast 1993

Alates turuletoomisest 25 aastat tagasi, on Volvo FH toonud transpordisektorisse uusi tuuli, alati fookuses teie ettevõtte tulemused ja veokijuhi mugavus. Tähistsame sünnipäeva lubadusega, Volvo FH jätkab arengu suunamist ka tulevikus. See tähendab veelgi paremat kasutuskindlust, uusi murrangulisi ohutusmeetmeid ning lahendusi, mis kiirendavad heitmevaba veoki turuletoomist.

Veokijuhi unistus juba esimesest päevast alates.
Ja ka tulevikus

Veokijuhid on veonduse keskmes. Volvo FH konstrueerimisel on alati keskendutud juhtide turvalise, ergonoomilise ja mugava töökoha pakkumisele. Teame, et meie uuendused on muutnud veokijuhtide igapäevaelu paremaks, ja palju on veel ees. Jätkame veokite täiustamist ja üks asi jääb alati samaks – Volvo FH on veokijuhi unistus.

Kaks meest kõrvuti istumas

Volvo FH lubadus kliendile

Suure jõudluse, tipptasemel ohutuse ja juhi suurepärase töökeskkonnaga Volvo FH on veok, mis suurendab teie kasumlikkust. Uuendused jätkuvad alati ja veokit arendatakse pidevalt edasi.

 

Vaadake filmi
Juht oma Volvo FH-s

Kuidas Volvo FH-st sai juhtide eelistus

Volvo FH on olnud juhtide eelistus juba 25 aastat. See oli eesmärgiks algusest saadik. Iga uuendus on tehtud juhti esiplaanile seades. Tulemuseks veok, mis on palju enam, kui vaid töötamiskoht. See on eluviis.

Vaadake filmi
Vana foto tehasest

Volvo FH lugu

Uuendused jätkuvad alati. 1993. aastal muutis Volvo FH turuletoomine maanteelaevu igaveseks. 25 aastat hiljem jätkab Volvo FH veokikogemuse piiride laiendamist. Kuid edule eelnes palju tööd ja raskeid otsuseid.

Vaadake filmi
Volvo FH sõitmas üle silla

25 viisi, kuidas Volvo FH tagab maanteel ohutuse

Ohutus on alati olnud üks Volvo Trucksi põhiväärtustest. Raskete katsete ja pideva arendustöö tulemusena on Volvo FH saavutanud maailma ühe ohutuima veoki maine. Tutvuge põhjalikumalt Volvo FH ohutusfunktsioonidega nende 25 foto abil.

Täpsem teave
Volvo FH kuival maastikul

25 kohta, mida Volvo FH võib oma koduks nimetada

Volvo FH saab kõige paremini hakkama ühes paigas: planeedil Maa. Vihma ja tuule ning päikese ja põua käes. Elava liiklusega maanteil või lõpututel maanteeavarustel. Heitke pilk neile 25 paigale ja sellele, kuidas Volvo FH ülesandega toime tuleb.

Täpsem teave
Punast värvi Volvo FH esitlemine

25 korral on Volvo FH veok toonud maailma uuendusi

25 aastat tagasi, kui Volvo FH turule toodi, oli see uuenduslik, ja on seda ka täna. Vaadake pilte Volvo FH 25 edusammu kohta.

Täpsem teave
Kaks inimest Volvo FH kõrval garaažis

Veondus kui elustiil – koos Volvo FH-ga

Saksa ettevõte Nord-Spedition peab väga vajalikuks leida veondussektorisse uusi veokijuhte. Tutvuge Nord-Speditioni kahe noore veokijuhi, Laura ja Bennyga.

Vaadake filmi
Veoettevõtte Nord-Spedition perefoto

Luues perekonna pärandit – Volvo FH abiga

Nord-Spedition Põhja-Saksamaal on Volvo FH-ga edu saavutanud. Vaadake, kuidas see pereäri on ühendanud veonduse ja oma eluviisi.

Vaadake filmi
Veokijuhid armastavad Volvo FH-d

Veokijuhid armastavad Volvo FH-d ja Volvo FH armastab juhte

Volvo Trucks hoolib veokijuhtidest. Ja juhid armastavad Volvo FH-d. Vaadake Brasiilia veokijuhi Guilherme'i erakordseid pulmi.

Vaadake filmi
Volvo FH kõrbes ja jäisel maastikul

Volvo FH – maailmaveok

Volvo FH on optimeeritud teie äritegevuse jaoks, olenemata tegevusvaldkonnast ja asukohast. See hõlmab ka Saudi Araabia kõrbeid ja Svalbardi saarestikku. Lugege täpsemalt, milliseid eeliseid pakub Volvo FH äritegevuses ja veokijuhi vajaduste täitmiseks nendes piirkondades. 

Täpsem teave
Volvo FH Islandi maastikul

Volvo FH aitab Islandi soojendada

Geotermiline projekt, mis tagab kütte. Volvo FH tuleb uute torude vedamise ja paigaldamisega hõlpsasti toime.

Täpsem teave
Volvo FH uuendused

Järgnevalt sellest, kuidas Volvo FH suunab arengut

2018. aastal tähistab Volvo FH esimest 25 edukat aastat. Arengut suunates tuleb alati olla konkurentidest eespool. Siin on mõned näited sellest, kuidas Volvo Trucks jätkab arengu suunamist.

Täpsem teave
Volvo FH 25 aastapäeva erimudel talumaastikul

Volvo FH 25. aastapäeva erimudel

Tutvuge veokiga
Leidke kohalik esindus

Uurige Volvo FH kohta kõik välja

Kas soovite saada üldpilti või kõiki pisidetaile, mis teevad Volvo FH-st sedavõrd väljapaistva veoki? Kohalik esindus aitab teid meeleldi ja pakub suurepärase tehingu.

Leidke kohalik esindus