Diiselmootorite pöördemomendikõver

Vaadake meie kõveraid

Suurepärane moment madalatel pööretel. Maksimaalse momendi äärmiselt lai vahemik. Ja maksimaalne pöördemoment, mis kattub tippvõimsusega keskmistel pööretel. Võrrelge meie pöördemomendi kõveraid ja te näete erinevust. Ronige kabiini ja te tunnete seda – uskumatu kiirendus, ületamatu tõmbejõud ja kütusesäästlik nauditav sõit valitud kiirusel. 

 

Tutvuge jõuülekande täielike tehniliste andmetega

Kütusesäästlikkus säästab raha ja aitab olla jätkusuutlik

Sisseehitatud kütusesäästlikkus ja keskkonnahoid

Suurem surveaste 420 ja 460 hj mootoritel. Optimeeritud turboülelaadur 500 ja 540 hj mootoritel. Ühistorusissepritse kõikidel mootoritel ja peensusteni kohandatud tarkvara, et tagada parim mootori juhtimine ja väiksem sisehõõrdumine. Kõik selleks, et säästa võimalikult palju kütust ning tagada parem mootori pöördemoment ja reageerimine väikestel pööretel. See kajastub ka teie majandustulemuses. Ja säästab keskkonda.

Volvo FH mootorpidur

Volvo mootorpidur – VEB+

Meie patenteeritud mootorpiduris VEB+ on kasutusel ainulaadse konstruktsiooniga nukkvõlli, mis tagab D13-mootori korral 375 kW (510 hj) pidurdusvõimsuse. I-Shift käigukasti ja nutika püsikiiruse regulaatoriga ühildatuna võimaldab see hoida suurt keskmist kiirust, avaldamata mõju ohutusele või kütusesäästlikkusele.

Volvo FH hobujõud

Valige oma hobujõud

Valida saab nelja erineva võimsusvariandi vahel – 420, 460, 500 või 540 hj.

Leidke kohalik müügiesindus

Võimsus suuremaks. Kütusekulu väiksemaks

Tunnetage meie mootorite võimsust ja efektiivsust Volvo Trucksi müügiesindaja juures.

Leidke kohalik esindus