Kvaliteetne uni, sisseehitatud

I-Park Cool on disainitud kindla eesmärgiga, tehases paigaldatud ja veoki kliimasüsteemi täielikult integreeritud. Kui temperatuur öösel langeb, lülitub sisse seisusoojendi ja te magate valitud temperatuuril rahulikult hommikuni.

Nautige energiasäästlikku jahutamist

I-Park Cool on nii tõhus, et tagab 1000 W jahutusvõimsuse kogu öö jooksul. Kui soovite kuumal päeval puhata, võite saada 2500 W jahutust kuni ühe tunni jooksul.

Volvo FH Globetrotteri ja Globetrotter XL-i täiskõrgus

Hoidke kabiini ruum endale

Viimane asi, mida me teeksime täiendava kuupmeetri vaba ruumiga Volvo FH-s, on ehitada kliimaseade kabiini. Me ei teinud seda. Integreerituna kliimasüsteemi, jätab I-Park Cool kogu ruumi teile.

Jäässe pakitud Volvo FH16 magustoiduna

Ärge raisake piiskagi kütust

Kliimaseadme paigutamine katusele võib olla üldlevinud, kuid see ei ole kindlasti säästlik. I-Park Cool on sisseehitatud, säilitades aerodünaamika ja kütusekulu täpselt sellisena, nagu need peavad olema.

Pimedas pargitud Volvo FH haagisega veduk

Magage öösel vaikuses

I-Park Cool on 20 detsibelli vaiksem kui teised kliimasüsteemid. See tähendab 75% vähem kuuldavat heli, parema kvaliteediga und ja palju reipamat hommikut.

Leidke kohalik müügiesindus

Aeg jahutamiseks?

Pöörduge Volvo Trucksi müügiesindaja poole ning laske endale demonstreerida I-Park Cooli ja anda lisainfot äärmiselt intelligentse Volvo FH kohta.

Leidke kohalik esindus