Veok teab teekaldeid ette ning teatab mootorile ja I-Shifti käigukastile, kuidas maksimeerida veoki kineetilist energiat, säästa kütust ja vähendada CO2 kogust heitmetes.

Anders Eriksson

I-See arendaja, Volvo Trucks

Video I-See töötamise kohta

I-See säästud

Vaadake, kui palju I-See võib teile säästa.

Kuidas see töötab

Mäele lähenedes laadib veok alla andmeid kõrge resolutsiooniga üldkasutatavalt veebikaardilt. Seejärel kasutatakse andmeid 6-etapilises protsessis veoki kineetilise energia maksimeerimiseks ja kütusekulu vähendamiseks kuni 5%. Kui teed kaardi peal ei ole või serveriga ei saa ühendust, lülitub veok uuesti jagatud andmebaasile.

Kogemustega juhid juba teevad seda. Aga pärast kaheksat tundi veokiga sõitmist ei tee nad seda tõenäoliselt päris samamoodi. Sel ajal, kui I-See juhib kallakutel sõitmist, saate teie keskenduda muudele juhtimisaspektidele.

Volvo FH I-see pilv

Alati toetatud ja liikvel

Uus I-See on täiustatud. Just nagu ennegi – see kasutab topograafilisi andmeid kiiruse ja käiguvahetuse optimeerimiseks. Uus I-See kasutab eelkõige kõrge resolutsiooniga üldkasutatava kaardi andmeid ja seejärel teistelt I-See kasutajatelt pärinevaid pilves salvestatud andmeid. Ja kui ühendus katkeb, kasutab süsteem kohapeal salvestatud andmeid.

See tähendab, et teil on alati juurdepääs topograafilistele andmetele, teie sõidukogemus on sujuvam ja süsteemi uuendatakse automaatselt, ilma et oleks vaja töökotta pöörduda. 

Leidke kohalik müügiesindus

Soovite rohkem säästa?

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindajat, kes tutvustab teile kõiki meie kütust säästvaid funktsioone ja teenuseid.

Leidke kohalik esindus