Kütusesäästlikkus seisneb kütusekulu ja keskkonnajalajälje kontrolli all hoidmises. Kuid eelkõige tähendab see iga kütusepiisa maksimaalset ärakasutamist. Selleks ei pea tegema järeleandmisi jõudluses. Kõige kütusesäästlikum lahendus on hea juhitavusega veok, mis suudab kiirust hoida ja kütusekulu vähendada. Meie tootevalik on suurem kui eales varem, mis võimaldab teil valida just endale kohandatud lahenduse.

D13 kütusesäästlikkus

Mootorivalik, mis täidab lubadused

Meie mootorite D13 Euro 6 (D) valik on piinliku täpsusega konstrueeritud kütust säästma, tegemata seejuures järeleandmisi jõudluses. Kõik mootorid tagavad suurepärase juhitavuse ja võimaldavad isegi tõusul sõita kõrgeima käiguga, et hoida kiirust ja säästa kütust.

Tutvuge meie mootoritega
I-Save

I-Save vähendab kaugvedude kütusekulu

Meie tootevaliku uusimad liikmed on kaugvedude jaoks ettenähtud I-Save'i jõuülekanded. Need ühendavad meie 460 või 500 hj D13TC-mootorid kütusesäästlike tagatelgedega ja jõuülekande funktsioonidega (kui tuua vaid mõned näited). Koos kaugvedude kütusesäästupaketiga võib see vähendada kütusekulu kuni 7%*.

 

* Mootor D13TC Euro 6 (D) koos kaugvedude kütusesäästupaketiga (I-Save) vs. D13 eSCR Euro 6 (D). Tegelik kütusesäästlikkus oleneb mitmest tegurist, nagu kiirushoidiku kasutamine, tegelik topograafia, veokijuhi sõidukogemus ja ilmastikutingimused.

I-See – vaadake, kuidas kütusearved vähenevad

Milline marsruut kulutab kõige vähem kütust? I-See kasutab topograafilisi andmeid, et reguleerida kiirust ja käiguvahetust kõige kütusesäästlikumal viisil. Kasutades veoki kineetilist energiat, võib süsteem vähendada kütusekulu kuni 5%. Parimate tulemuste saavutamiseks kasutab I-See pilvepõhiseid kaardiandmeid.

Veotelje ülekandearv

Teie tööülesannetega sobiv ülekandearv

Tagatelg on kütusesäästu ahela viimane lüli. Kaugveoks ette nähtud õige ülekandearvuga tagatelg töötab D13-mootori ja topeltsiduriga I-Shifti käigukastiga täiuslikus kooskõlas. Tulemus? Madalamad pöörded. Mugavam sõit. Ja suurem kütusesäästlikkus.

I-Cruise

Ühtlane kiirus I-Cruise'iga

Nutikas kiirushoidik. I-Cruise reguleerib teie kiirust, hoides kütusekulu madalana. See aitab suurendada jõudlust, hoides suurt keskmist kiirust. Samuti aitab see kaasa ohutumale ja mugavamale sõidule.

Sõitke muretult

Õiged rehvid, õige rõhk ning õigesti reguleeritud rattad ja teljed võivad kütusekulu märkimisväärselt vähendada. Meie uuringud kogu Euroopas näitavad, et igast kolmest veokist kahel on teljed ja rattad valesti reguleeritud. Seega võib väga väikeste pingutustega palju võita.

Kütusesäästuabi – vähendage pidevalt kütusekulu

Saavutage pidevalt oma kütusesäästu eesmärgid. Vaadake, kuidas need muutuvad väiksemaks ja teie samal ajal säästlikumaks. Kütusesäästuabi kasutamise korral määratakse teile isiklik kütusenõustaja. Nõustaja regulaarse analüüsi, ekspertjuhendamise ja praktilise toe abil hakkate kütust säästma kohe ja iga aastaga üha rohkem.

Säästke kütust Dynafleetiga

Avastage andmetel põhinev võimsus

Koos Dynafleeti ja juhikoolitusega võite säästa kütust kuni 7%.

Dynafleet – jälgige kütusesäästlikkust

Tutvuge meie veokipargi haldussüsteemiga. Jälgige juhtide ja veokite jõudlust reaalajas ja vaadake automaatselt genereeritud kütusesäästlikkuse edetabelit. Seejärel võrrelge, jälgige trende ja juurutage kasulikke, kütust säästvaid muudatusi.

Juhi koolitus – väikesed muutused, suured säästud

Säästliku sõidustiili koolitus aitab teil iga kütusetilka maksimaalselt kasutada. Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osana loob ennast õigustanud süstemaatiline lähenemisviis kütusesäästliku sõidutehnika ja jätkusuutliku säästmise pikemas perspektiivis. See on veelgi tõhusam koos Dynafleeti aruannetega.

Spoileripakett

Spoileripakett võib suurendada kütusesäästlikkust kuni 8% võrra. See vähendab õhukeeriseid, minimeerib õhutakistust ja suunab tuule haagisest eemale.  Peale kütuse ja raha säästmise vähendab see ka CO2 heitmeid, mis on kasulik keskkonnale.

Leidke kohalik müügiesindus

Alustage õige jalaga

Kütusesäästlikkuse tagamise eelduseks on õigesti tegutsemine algusest peale. Teie müügiesindaja on kütusesäästu ekspert. Miks mitte küsida neilt abi?

Leidke kohalik müügiesindus