Parim kaugvedude veok

Volvo FH koos funktsiooniga I-Save on täiuslik lahendus kaugvedude kütusekulu vähendamiseks, ilma juhitavuses järeleandmisi tegemata.
Mida kaugemale sõidate, seda rohkem saate säästa, et tagada kasumlikum veondustegevus.

Vähendage kütusekulu kuni 7%

Vähendage kütusekulu kuni 7%

Erakordselt kütusesäästliku D13TC-mootori kombineerimine kütust säästvate funktsioonidega (nt
kaardipõhine I-See) võimaldab I-Save'iga varustatud Volvo FH-l vähendada kaugvedude kütusekulu kuni 7%*.

* Mootor D13TC Euro 6 (D) koos kaugvedude kütusesäästupaketiga (I-Save) vs. D13 eSCR Euro 6 (D). Tegelik kütusesäästlikkus oleneb mitmest tegurist, nagu kiirushoidiku kasutamine, tegelik topograafia, veokijuhi sõidukogemus ja ilmastikutingimused.

Jõudluse suurendamine

Jõudluse suurendamine

Võimas mootor D13TC tagab 300 Nm täiendava pöördemomendi madalatel pööretel. Seega on maanteel ühtlase kiiruse hoidmiseks vaja vähem kiirendada ja kulub vähem kütust. Töötades koos I-See'ga, võimaldab see mootor mägede ja kallete ületamist kõrgema käiguga. Nii säästate kütust, vähendamata seejuures kiirust. Täiendav pöördemoment võimaldab ka suuremat keskmist kiirust, mis on eriti oluline tõusul sõitmisel.

Veokijuhi suurem mugavus

Veokijuhi suurem mugavus

Volvo FH koos funktsiooniga I-Save võimaldab sõita madalamatel pööretel ja kõrgemal käigul pikema aja jooksul – see tagab sujuvama ja vaiksema sõidu. Veokijuht võib ka oodata kiiremat pöördemomendi reaktsiooni, mis muudab selle veoki veelgi inspireerivamaks.

See on Volvo FH koos funktsiooniga I-Save

See on Volvo FH koos funktsiooniga I-Save

Volvo FH koos funktsiooniga I-Save sisaldab erakordselt kütusesäästlikku D13TC-mootorit ja mitmekülgset kaugvedude kütusesäästupaketti. I-Save'i iga omadus on projekteeritud, katsetatud ja tõestatud kütuse säästmiseks kaugvedudel.

Kaugvedude kütusesäästupakett sisaldab uuendatud kaardipõhist I-See'd, kaugvedude jaoks optimeeritud käiguvahetustarkvaraga I-Shifti, I-Cruise'i koos I-Rolliga, uusi kütusesäästlikke tagatelgi, tühikäigul mootori seiskamist ja roolivõimendi muutuva jõudlusega pumpa.

Volvo D13TC-mootor – võimas, kuid kütusesäästlik

Volvo D13TC-mootor – võimas, kuid kütusesäästlik

D13TC on meie läbi aegade kõige kütusesäästlikum mootor. See on saadaval 460 ja 500 hj variandina ning selle kolbidel on patenditud lainekujuline sisemus, mis parandab põlemisprotsessi ja suurendab kütusesäästlikkust. Tänu Turbo Compoundi tehnoloogiale kasutab D13TC-mootor igas etapis ära kogu olemasoleva energia. See tagab suurema kütusesäästlikkuse kõigil pööretel, kusjuures parim tulemus on vahemikus 900–1400 p/min.

Volvo mootorivalik
Uuendatud kaardipõhine I-See

Uuendatud kaardipõhine I-See

I-See kasutab andmeid eesoleva tee kohta, et kasutada mägistel teedel veoki liikumisenergiat parimal võimalikul viisil. Koos I-Cruise'iga hoolitseb see käiguvaliku, kiirenduse ja mootoriga pidurdamise eest. I-See sisaldab uut suure eraldusvõimega kaarti täpsema topograafilise asukoha määramiseks.

Täpsem teave
Uuendatud I-Shift kaugvedude jaoks

Uuendatud I-Shift kaugvedude jaoks

Spetsiaalselt ökonoomse maanteesõidu jaoks mõeldud ja kaugvedude jaoks optimeeritud tarkvaraga varustatud -Shift säästab kütust. Ökonoomsel režiimil sõitmisel on iga käiguvahetus täpselt ajastatud, et lasta mootoril töötada kõige säästlikumas pööretevahemikus.

Täpsem teave
I-Cruise I-Rolliga

I-Cruise I-Rolliga

I-Cruise reguleerib kiirust ja aitab seda ühtlasena hoida, et tagada väike kütusekulu. Samuti aitab see hoida suurt keskmist kiirust jõudluse suurendamiseks, tagades ohutuma ja mugavama sõidu. Allamäge sõitmisel lülitab I-Roll automaatselt mootori välja ja kasutab liikumiseks kütuse asemel veoki inertsi.

Täpsem teave
Proovige Volvo FH-d koos funktsiooniga I-Save

Proovige Volvo FH-d koos funktsiooniga I-Save

Vaadake, mida I-Save'iga varustatud uue Volvo FH-ga on võimalik saavutada – säästke kütust ilma juhitavuses järeleandmisi tegemata ja tundke rõõmu eesolevast teekonnast.

Leidke kohalik esindus
Lisanõuanded kütuse säästmise kohta

Lisanõuanded kütuse säästmise kohta

Tutvuge ekspertarvamuste ja ülevaadetega

Rääkige spetsialistiga