HOIDKE KIIRUST. SÄÄSTKE KÜTUST

Kiiruse hoidmine kütust säästes. Tegemist on keeruka tasakaaluharjutusega. Me mõistame, et teil on vaja iga päev pidada kinni tarneaegadest ja ühtlasi hoida kulud kontrolli all. Seepärast oleme välja töötanud ainulaadse jõuülekande, mis pakub suurendatud jõudlust. Ja suuremat kütusesäästlikkust.

Teie kasumlikkus on meie mõttelaadi alus. Keskmist kiirust tõstes suudate suurendada oma tootlikkust. Ja samuti klientide tootlikkust. Samal ajal säästate kütust ja vähendate keskkonnamõju.

Kõlab lihtsana? Lugege edasi.

Volvo FH kasutab teel püsikiiruse regulaatorit

Säästa kütust nüüd

Veokijuht kabiinis istumas

Tehke kohe proovisõit

JÕUDLUSE JA KÜTUSEKULU PÕHIFUNKTSIOONID

Topeltsiduriga I-Shifti käigukast

TOPELTSIDURIGA I-SHIFTI KÄIGUKAST – AINULAADNE KÄIGUKAST

Kaks käigukasti ühes. Pöördemomendis ja jõuülekandes ei esine katkestusi. Suurem keskmine kiirus. Kuid siiski väiksem kütusekulu.

Meie ainulaadne topeltsiduriga I-Shifti käigukast tagab sujuvama ja mugavama sõidu kui kunagi varem. Sujuv käiguvahetus suurendab veoki jõudlust. See tekitab võimsuse ühtlase voo, mis muudab teie sõidustiili ja suurendab tööviljakust.

Topeltsiduriga I-Shifti käigukast roomekäikudega

PAREM KÄIVITATAVUS ROOMEKÄIKUDE ABIL

Roomekäikudega I-Shifti käigukast. Välja töötatud raskevedude ja ehitustööde jaoks. Tagasilla suurem ülekandearv võimaldab hoida sõidukiirust märksa madalamatel pööretel. Ja madalamad pöörded säästavad kütust. Raske koormaga paigaltvõtmine on muutunud palju kergemaks. Isegi äärmuslikes tingimustes kuni 325-tonnise koormaga.

Volvo D13 Euro 6 mootori lähivaade

ROHKEM VÕIMSUST VÄHEM KÜTUST

Võimsam kui kunagi varem. Täiuslik tasakaal juhitavuse ja kütusesäästlikkuse vahel.

Meie uues jõuülekandesüsteemis on integreeritud täiustatud Euro-6 mootor ja Volvo unikaalne I-Shift. 420 ja 460 hj D13-mootorite surveastet on suurendatud. Mootori D13 500 hj ja 540 hj versioonidel on uus optimeeritud turboülelaadur.

Mitmed mootori ja käigukasti täiustused. Jõudluse ja kütusekulu märkimisväärne paranemine.

Volvo FH tagasild

ÕIGE ÜLEKANDEARV

Mida me õige ülekandearvu all mõtleme? Noh, asi on tagasildades. Tagasild on mootori ja veoki rataste vahelise jõuülekande viimane lüli.

Kaugveoks ettenähtud õige ülekandearvuga tagasild töötab täiuslikus kooskõlas meie D13-mootori ja topeltsiduriga I-Shifti käigukastiga. Ja tulemus? Madalamad pöörded. Mugavam sõit. Ja suurem kütusesäästlikkus.

Veokijuht Volvo FH veokiga

INIMTEGUR

Ütlematagi on selge, et uus tehnoloogia tagab kütusesäästlikkuse ja ohutuse. Kuid kõige olulisem on üks põhitegur. See on veokijuht.

Meie koolitused on mõeldud paremate juhtide koolitamiseks. Kindlamad juhid. Säästlikumad juhid. Meie veokijuhtide koolitus ja täiustatud kütusesäästlikuse pakett keskendub just sellele. Kasumlik investeering igale veoettevõttele.

Koos Dynafleeti paketil „Kütus ja keskkonnahoid“ põhineva nõustamisega on see positiivne samm kasumlikuma tuleviku suunas. Teie jaoks. Ja teie äri jaoks.

Hõbedane Volvo FH 540 veok päikeseloojangus

I-CRUISE AITAB ÜHTLAST KIIRUST HOIDA

Intelligentne püsikiiruse regulaator. I-Cruise reguleerib teie kiirust, hoides kütusekulu madalana. See aitab suurendada jõudlust, hoides suurt keskmist kiirust. Samuti aitab see kaasa ohutumale ja mugavamale sõidule.

Hõbedane Volvo FH 540 mäkke tõusmas

IGA TEE JÄÄB MEELDE

Milline marsruut kulutab kõige vähem kütust? I-See jätab kõik nõlvad meelde ja salvestab kesksesse andmebaasi. Teised veokid saavad seda vabalt kasutada. See teave võimaldab veokil automaatselt reageerida kalletele, et vältida tarbetut käiguvahetust. Pole vaja kaarte ega GPS-i.

Ühendage I-Cruise I-See'ga ja teil on usaldusväärne partner, kes aitab kütust säästa.

Rehvirõhuventiili lähivaade

KONTROLLIGE RÕHKU

Rehvirõhk. Rehvirõhu mõju kasumlikkusele on kerge alahinnata. Rehvirõhk koos õige suunanguga rataste ja sildadega võib aidata pikapeale oluliselt kütust ja raha säästa.

Volvo Trucksi mootori seiskamise ikoon

SEISAKE MOOTOR JA SÄÄSTKE KÜTUST

Väikesed muudatused võivad tekitada suure erinevuse. Mootoriga käitatavad komponendid tarbivad töötades kütust. Õhukompressorid. Roolivõimendi pump. Ja isegi mootor ise. Nende väljalülitamine mittekasutamise korral säästab kütust. Ja raha.

Volvo Trucksi energiasäästurehv

Energiasäästurehvid

Meie rehvid aitavad tuua esile parima teie veoki juures. Näiteks 315/70 R22.5 rehvid on spetsiaalselt ettenähtud kaugveoks. Teie tööülesandeks sobivad kütusesäästulahendused.

Volvo Trucksi spoileripakett muudab tuuletakistuse minimaalseks

SPOILERIPAKETT MUUDAB TUULETAKISTUSE MINIMAALSEKS

Sile kere hoiab kütusekulu madalana. Oleme spoilerid tuuletunnelikatsete abil täppiskohandanud. Ja milline on tulemus? Oluliselt väiksem kütusekulu.

Volvo Trucksi tandemtelje tõstuk

TÕSTKE VEOSILD ÜLES

Väiksem pöörderaadius. Maksimaalne veojõud. Väiksem kütusekulu. Tandemtelje tõstuk on 6x4 või 8x4 konfiguratsioonide ainulaadne funktsioon. See ühendab nelikveo veojõu ja kandevõime kaherattaveo juhitavuse ja tõhususega.

Kui veok on koormata, saate telje välja lülitada ja üles tõsta lihtsalt nupuvajutusega. Kohe, kui veok on koormatud, laskub telg automaatselt alla ja rakendub. Nii on tagatud maksimaalne veojõud ja juhitavus.

Vedava telje väljalülitamisega siis, kui te seda tegelikult ei kasuta, saate vähendada kütusekulu kuni 4%.

Volvo Trucksi uus hoolduse planeerimise ikoon

PLANEERIMATA SEISAKUTETA

Meie lubadus: Maksimaalne kasutuskindlus. Meie murranguline hoolduste planeerimise funktsioon ühendab teie veoki kaugjuhtimise teel töökojaga. Korralik ennetav hooldus säästab kütust. Ja hoiab teie veoki teel.

Volvo Trucks Dynafleeti rakendus "Kütus ja keskkond"

SÄÄSTKE DYNAFLEETIGA KÜTUST

Millise kütusesäästlikkuse taseme võite saavutada? Dynafleeti pakett „Kütus ja keskkonnahoid“ võimaldab teil jälgida oma veokite ja juhtide täpseid andmeid.

Kütusesäästlikkuse tulemus aitab suurendada veokijuhi jõudlust. Ning parandab majandustulemusi.

Volvo Trucksi I-Shifti tarkvarapaketid

KAS OLETE OMA I-SHIFTIGA RAHUL?

Pange I-Shift oma äri eduks tööle. Meil on pakkuda mitmeid tarkvarapakette, mis vastavad teie sõidutingimustele. Pakett "Kaugveod ja kütusesääst" optimeerib sõidukiirust. See muudab maantesõidu ökonoomseks.

Kuidas kütuse- ja jõudluskontseptsioon toimivad

Kuidas see töötab

Tutvuge tehniliste omadustega, mis võimaldasid teha liuglangevarju trikki. Asi on suure keskmise kiiruse hoidmises ainulaadse jõuülekande abil, mis tagab katkematu jõudluse, kusjuures kütusekulu on vähendatud.

Põhjalikumad lood

Kuidas I-Shifti topeltsidur aitab Itaalia veoettevõttel Sartori keerulistel mägiteedel kütust säästa

Mägises Põhja-Itaalias vajab pereettevõtte Sartori Trasporti veokeid, milles on ühendatud suur jõudlus ja väike kütusekulu. Kasutades I-Shifti topeltsiduriga Volvo FH-d, on nad leidnud täiusliku lahenduse....

Meie ellujäämine ettevõttena sõltub madalast kütusekulust, koolitatud veokijuhtidest ja suure jõudlusega veokitest

Veokijuhtide koolituse, eripreemiate ning uusimatesse veokitesse ja tehnoloogiasse investeerimise abil on Poola veoettevõte Jastim vähendanud kütusekulu varem võimatuks peetud tasemeni....