Lisateave Volvo FH veokite Kuldlepingu kohta

100% kasutuskindlus – see on garanteeritud

Esmaklassiline disain, suurepärane teenindamine ja ulatuslik tugivõrgustik. Lisage meie telemaatika tehnoloogia ja Volvo Kuldleping ning olete saanud 100% kasutuskindluse garantii. See tähendab, et teie veok on alati valmis, kui seda vajate. Ja kui ei ole, anname teile teise veoki või hüvitame rahaliselt.

Suurendab teie kasutuskindlust
Telemaatika

TELEMATICS GATEWAY – TEIE TEHNIK PARDAL

See nutikas tehnoloogia võimaldab töökojal näha andmeid mootori, läbisõidu ja kütusekulu kohta. Tehnikud saavad vaadata ka diagnostilisi veakoode ja jälgida esmatähtsate komponentide olekut (piduriklotsid, sidur, aku jne). Selline jälgimine vähendab planeerimata tööseisakuid. See tähendab ka, et teie saabumisel on töökoda täielikult ettevalmistatud, mis võimaldab teil teed jätkata võimalikult kiiresti.

VAS-i hädaabitelefoni teenus – just siis, millal ja kus seda vajate

Volvo Action Service'i hädaabitelefon – vajutage nuppu

Ootamatu tehniline rike keset tundmatust? Vajutage VAS On Call-nuppu ja teid ühendatakse automaatselt teie eelistatud keelt kõneleva operaatoriga (keel määratakse sõidumeerikus oleva juhikaardi põhjal). Operaator teab teie täpset asukohta, teie raami ID-d ja võib tehnikule edastada kõik diagnostilised veakoodid. Istuge rahulikult, abi on juba teel.

Paigaldage VAS-nupp
Ohutus ja kasutuskindlus käivad käsikäes.

Vähem õnnetusi. Suurem kasutuskindlus

Meie kinnisideeks on ohutus. See on meie DNA-s. Ja see on põhimõtteküsimus iga Volvo veoki disainimisel. Mida vähem on õnnetusi, seda rohkem aega on teie veok (ja juht) sõidus. FH on meie turvalisim Volvo. Üle aegade. See on ka tulvil ohutusfunktsioone, mis kaitsevad veokit, juhti ja teisi liiklejaid.

Tutvuge maailma ohutuima Volvoga
Leidke kohalik esindus

100% kasutuskindlus kõlab ju hästi?

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja teab kasutuskindluse suurendamise kohta kõike. Külastage neid või helistage neile.

Leidke kohalik esindus