Volvo FH16 täppistööriist

Täppistööriist

Raam muudab Volvo FH16 maanteel täppistööriistaks. Volvo dünaamiline roolisüsteem on saadaval ka kahe esiteljega veokite jaoks ning vähendab tunduvalt pinget juhi õlgades, seljal ja kaelal. Tootlikkuse ja paindlikkuse suurendamiseks tõstsime kahe esiteljega veoki kandevõimet 18 tonnilt 20 tonnini. Kui vajate maksimaalset kliirensit, on Volvo FH16-l nüüd saadaval õhkvedrustus GRAS-G2.

Volvo FH16 kergemad raamikomponendid

Mida kergem, seda parem

Volvo FH16 on optimeeritud raskete ja nõudlike tööülesannete jaoks. Kuid me töötame pidevalt selliste lahenduste kallal nagu meie veokite teljepaigaldiste ja muude raamikomponentide kergemaks muutmine. 

Volvo raam sisaldab uut tandemtelje tõstukit

Tandemtelje tõstmine.

Volvo FH16 on nüüd saadaval uhiuue tandemi telje tõstukiga, revolutsioonilise omadusega, mis võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise vedava telje ja tõsta see üles. Nagu eesmise abitelje tõstmine, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust ja vähendab kütusekulu.

Täpsem teave tandemtelje tõstmise kohta
Volvo FH16 viis telge

Viieteljeline veok – otse tehasest

Veate raskeid koormaid? Teil on võimalik komplekteerida viieteljeline veok otse tehasest. Saate oma veoki kiiremini kätte. Puuduvad ümberehitamise kulud. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate ka täieliku Volvo garantii ja müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Täpsem teave 10x4 konfiguratsiooni kohta
Tänu pealisehitise paigaldamise võimalustele on Volvo FH valmis iga rakenduse jaoks

Rohkem valikuvõimalusi. Kiirem ehitamine

Tänu paljudele tehnilistele valikuvõimalustele saab Volvo FH16 kiiresti ja kergesti ette valmistada mistahes rakenduste, sealhulgas vahetuskerede jaoks. Uut elektroonilist pealisehitise moodulit on lihtne paigaldada, sest Volvo kereehitusjuhend annab veebipõhise juurdepääsu kõikidele vajalikele tehnilistele joonistele ja elektriskeemidele.

Tutvuge Volvo pealisehitise paigaldamise juhistega

Raami uus paigutus

Volvo FH16 veduki raam

Veduki raam

1. Topeltakude süsteem
Lisavarustuses olev topeltaku pakub suuremat võimsust rakendustes, kus seda vajatakse.
 

2. Akukast (BBOX-EF)
Valikuline asukoht taga raami talade vahel.
 

3. AdBlue paak
Kütusemahu suurendamiseks võib paagi paigaldada raami peale kabiini taha (ADTP-BC).

4. Õhuvarustuse regulaator
See paikneb raamitalade vahel, et jätta rohkem ruumi raamile paigaldatava varustuse (nt kütusepaagid) jaoks.

Volvo FH16 madelveoki raam

Madelveoki raam

1. Vaba ruum raamil
Raami komponente saab nihutada tahapoole, et jätta kabiini taha raamile ruumi tõstuki tugijalgade või muude lisaseadmete jaoks. (FAA10 – u 500 mm, FAA20 – u 600 mm).

2. Pealisehitise jaoks ettenähtud avade rida raamis
Ülemine avade rida on ette nähtud kasutamiseks pealisehitise paigaldamisel. Kõik kronsteinid on nihke ja 8 mm vahedetailiga. Neete ei ole kasutatud.

3. Tõstuki paigaldusvalmidus
Tõstuki tugiplaadid on võimalik tehases raamile paigaldada.

4. Õhkvedrustus taga koos lühikese tagaülendiga. Uue disainiga ette paigaldatud stabilisaator vähendab tagaülendit – see on eeliseks ehitusrakendustele, lihtsustub asfaldilaoturite ja vahetuskerede paigaldamine.

Leidke kohalik müügiesindus

Meeldib? Sõitke sellega

Ainuke võimalus tõeliselt tunnetada meie uut dünaamilist raami on istuda rooli taha. Teie kohalikul Volvo Trucksi müügiesindajal on võtmed.

Leidke kohalik esindus