Disain on austusavaldus veokijuhtidele kogu maailmas

Rikard Orell

Disainidirektor, Volvo Trucks

Video Volvo FH kabiini disainist

Volvo FH16 disainimine

Ideaalne töökoht

Tegime Globetrotteri põhjalikult ümber. Seestpoolt võrratult mugav. Väljastpoolt enneolematult turvaline. Ja visuaalselt vapustav disain, mis torkab teel silma

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo müügiesindusega.

Leidke kohalik müügiesindus

Vaadake seda. Puudutage seda. Sõitke sellega

Müügiesindaja võib teile tutvustada Volvo FH16. Samuti vastata teie kõikidele küsimustele selle võrratu disaini ja vapustavate omaduste kohta.

Leidke kohalik esindus