Volvo Kuldlepingu lubadusi selgitav video

Võtmeks on Telematics Gateway

Volvo veok on ühendatud süsteemi Telematics Gateway kaudu

Nutikam hoolduse planeerimine

Kui on sõlmitud Volvo Kuldleping, ei halvenda hooldus kasutuskindlust. Telematics Gateway annab töökojale juurdepääsu teel oleva veoki mootori andmetele, läbisõidule, kütusekulule ja oluliste komponentide seisundile. See tähendab, et teid kutsutakse hooldusele alles siis, kui teie veok seda tõesti vajab. Teid teavitatakse probleemist enne, kui see sunnib teid sõitu katkestama ja kui tulete töökotta, on kõik teie vastuvõtmiseks valmis. Seega ei raisata hetkegi aega ega raha.

Volvo tehnik kontorilaua taga

Rutiinne hooldus, mida saab teha igal pool

Mõni hooldus ei nõua töökoja külastust. Tänu veebivahenditele saab hooldustehnik kaugjuhtimise teel kalibreerida kütusekulu kuvamist, kütusepaagi mahtu (kui olete ühendanud haagise paagid) ja teie soovitavat suurimat lubatud sõidukiirust. Isegi koormusnäidiku funktsiooni saab kaugjuhtimise teel rakendada. Peatuge paariks minutiks tee ääres ja laske virtuaalsel tehnikul see ära teha.

Volvo Action Service’i nupp

Suurepärane maanteeabi

Planeerimata seisakuid tuleb ikka ette – sellepärast sisaldab Volvo Kuldleping ka Volvo Action Service On Call hädaabitelefoni. Vajutage armatuurlaual VAS-nuppu ja teid ühendatakse teie keelt rääkiva operaatoriga. Nad täpsustavad teie täpse asukoha ja vaatavad teie veoki diagnostilisi veakoode. Mõne minuti pärast sõidab välja hooldussõiduk õige mehaaniku, tööriistade ja varuosadega. Aega ei raisata. Ressursse ei raisata.

Mis muudab Volvo Action Service’i eriliseks
Leidke kohalik müügiesindus

Sõitke minema. Ja jääge sõitma

Küsige Volvo Trucksi kohalikult müügiesindajalt, kuidas saavutada 100% kasutuskindlust.

Leidke kohalik esindus