Volvo FH16 kütusesäästlikud mootorid

Meie kõige kütusesäästlikumad mootorid

Meie mootorite valik on piinliku täpsusega konstrueeritud kütust säästma, tegemata seejuures järeleandmisi jõudluses. Optimeerisime põlemiskambri geomeetriat. Vertikaalsed, tsentraalselt paiknevad pumppihustid. Suurem täiteaste…

Võiksime oma tehnilistest saavutustest pikalt rääkida. Kõige olulisem on nende uuenduste mõju teie majandustulemusele. Ja keskkonnale.

Tutvuge meie mootoritega
I-Shifti käigukast aitab kütusekulu vähendada.

I-Shift – lihtne, töökindel ja väga kütusesäästlik

I-Shift maksimeerib jõudluse ja efektiivsuse, jälgides veoki massi, tee kallet, kiirust ja kiirendust ning reageerides neile. Koos Volvo diiselmootoriga vähendab see käsilülituskäigukastiga võrreldes kütusekulu kuni 5%. Koos pöördemomendi tehnoloogiaga I-Roll säästate kuni 7%. Seda on ka tõeliselt lihtne kasutada.

Saage tuttavaks – I-Shift
Volvo FH16 I-see

I-See – vaadake, kuidas kütusearved vähenevad

Sõites kasutab I-See andmeid teekalde kohta ning reguleerib kiirust ja vahetab käike kõige kütusesäästlikumal viisil. Kasutades veoki kineetilist energiat, võib süsteem vähendada kütusekulu kuni 5%. Suurim kokkuhoid saadakse laugetel nõlvadel, kuid I-See säästab kütust peaaegu kõigil kallakutel.

Volvo FH16 reguleerige rataste seadistust.

Veoki rataste seadistust reguleerides suurendate oma sääste

Õiged rehvid, õige rõhk ning õigesti reguleeritud rattad ja teljed võivad vähendada kütusekulu kuni 14%. Meie uuringud kogu Euroopas näitavad, et igast kolmest veokist kahel on teljed ja rattad valesti reguleeritud. Seega võib väga väikeste pingutustega palju saavutada.

Kütusesäästuabi on koostööl põhinev initsiatiiv, mis aitab teil töötada välja oma säästlikkuse juhised ja otsida vajaduse korral tuge

Kütusesäästuabi – vähendage pidevalt

Saavutage pidevalt oma kütusesäästu eesmärgid. Vaadake, kuidas need muutuvad väiksemaks ja teie samal ajal efektiivsemaks. Registreerige ennast Kütusesäästuabi kasutajaks ja teile määratakse isiklik kütusenõustaja. Nõustaja regulaarse analüüsi, ekspertjuhendamise ja praktilise toe abil hakkate kütust säästma kohe ja iga aastaga üha rohkem.

Säästke kütust Dynafleetiga

Avastage andmetel põhinev võimsus

Dynafleet ja juhikoolitus koos võivad säästa kütust kuni 7%.

Dynafleet – jälgige kütusesäästlikkust

Tutvuge meie intelligentse veokipargi haldussüsteemiga. Jälgige juhtide ja veokite jõudlust reaalajas ja vaadake automaatselt genereeritud kütusesäästlikkuse edetabelit. Seejärel võrrelge, jälgige trende ja juurutage kasulikke, kütust säästvaid muudatusi.

Juhi koolitus – väikesed muutused, suured säästud

Säästliku sõidustiili koolitus aitab teil iga kütusetilka maksimaalselt kasutada. Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osana loob ennast õigustanud süstemaatiline lähenemisviis kütusesäästliku sõidutehnika ja jätkusuutliku säästmise pikemas perspektiivis. See on veelgi tõhusam koos Dynafleeti aruannetega.

Volvo FH16 spoileripakett

Spoileripakett

Spoileripakett võib suurendada kütusesäästlikkust kuni 8% võrra. See vähendab õhukeeriseid, minimeerib õhutakistust ja suunab tuule haagisest eemale.  Peale kütuse ja raha säästmise vähendab see ka CO2 heitmeid, mis on kasulik keskkonnale.

Leidke kohalik müügiesindus

Alustage õige jalaga

Kütusesäästlikkuse tagamise eelduseks on õigesti tegutsemine algusest peale. Teie müügiesindaja on kütusesäästu ekspert. Miks mitte küsida neilt abi?

Leidke kohalik esindus