Me teame, mis toimub maanteedel. Me teame, kuidas näevad välja õnnetused. Sellepärast teemegi nii palju lisateste, mida seadus ei nõua.

Carl Johan Almqvist

Liiklus- ja tooteohutusdirektor, Volvo Trucks

Tehes lisapingutusi ohutustestidega: video

Sisemus

Volvo FH öörežiim

Öörežiim võimaldab juhil ebavajaliku näidikuploki valgustuse nupuvajutusega välja lülitada. See vähendab juhi pimestamist ning tähelepanu hajumist esiklaasil ja välispeeglites olevate peegelduste tõttu. Öörežiim sobib kõige paremini öisteks kaugvedudeks ning rasketes ilmastikutingimustes ja keerulistes olukordades tagurdamise ja manööverdamise korral (nt haagise külge- ja lahtiühendamine).

Volvo FH ohutusluuk

OHUTUSLUUK

Igal Volvo FH16-l on suur katuseaken, mis toimib ka varuväljapääsuna. See muudab kabiini heledaks ja õhuliseks – nii püsite ärkvel ja saate keskenduda teele.

Volvo FH turvavöö

TURVAVÖÖ

Umbes pool kõigist veokitega seotud surmajuhtumitest oleks olnud turvavööd kasutades välditavad – see on fakt, mida tasub järgmine kord teele asudes meeles pidada.

Välimus

Volvo FH16 eesmine allasõidutõke

Eesmine allasõidutõke

Süsteem neelab osa kokkupõrke jõust, liikudes tagasi veoki alla. See on valmistatud kergematest ja tugevamatest materjalidest ning toimib nüüd ka suuremal kiirusel. 

Volvo FH16 välisvalgustus

Valgustus

Eesmised ääretuled ja päevatuled on nüüd integreeritud. See tagab nutika valgustuse ühest kompaktsest moodulist.

Volvo FH16 peeglid ja aknad

Peeglid ja nähtavus

Oleme välja töötanud mitmeid nutikaid konstruktsioonielemente, mis tagavad juhtidele 360-kraadise nähtavuse. FH16 suured aknad ja peeglid tagavad ka suurepärase vaateulatuse.

AKTIIVSED OHUTUSSÜSTEEMID

Teie veok aitab teid. Vaadake lühikest videot Volvo Trucksi aktiivsete ohutussüsteemide kasutamise kohta.

Leidke kohalik esindus

TUTVUGE OHUTUSSÜSTEEMIDEGA ISIKLIKULT

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.

Leidke kohalik esindus