Volvo FL-i raam lihtsustab oluliselt pealisehitise paigaldamist

Kiire ja paindlik

Volvo FL-i raami saab tellida standardpaigutusega või kohandatuna mistahes nõuetele ja pealisehitistele. Sileda ja täisnurkse konstruktsiooniga tugev ja jäik raam lihtsustab pealisehitise paigaldamist. Raami saab kinnitada pealisehitise kinnitusdetailidega. Volvo pealisehitise paigaldamise juhised (VBI) kiirendavad protsessi. Seega saate kõige kiiremal ja säästlikumal moel veoki, mis on ideaalselt kohandatud teie äritegevusele.

Volvo pealisehitise paigaldamise juhised
Esitelgede valik, kõik hooldusvabad

Hooldusvabad esiteljed

Saadaval on valik hooldusvabasid esitelgi, olenevalt teie nõuetest kandevõime suhtes. Kandevõime on 4,0–7,1 tonni. Nelikveoga Volvo FL-i vedava esitelje kandevõime on 5,6 tonni.

Suur jõudlus tänu elektroonilisele juhtsüsteemile

Kiire ja lihtne laadimine

Elektroonilist juhtsüsteemi (ECS) saab kasutada õhkvedrustuse kõrguse reguleerimiseks armatuurlaual paiknevate lülitite või juhtpuldi abil. See tähendab kiiret, efektiivset laadimist igal kõrgusel.  

Valige õhk- või lehtvedrustus.

Valige vedrustus

Sõltuvalt teljekoormusest valige õhk- või lehtvedrustus või kombinatsioon mõlemast.

Rattad mistahes koormuse jaoks

Valige rattad

Valige D5K mootor ja vajate 17,5 või 19,5” velgi. Raskemate, 6-silindrilise mootoriga veokite jaoks valige 19,5 või 22,5” veljed.

Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS)

Volvo FL-il on nii esi- kui tagaratastel ventileeritavate ketastega õhkpidurid. Elektrooniliselt juhitav pidurisüsteem (EBS) tagab pidurite kiirema ja ohutuma rakendumise ning väiksema kulumise. Süsteemi kuuluvad ABS ja kombineeritud pidurdamine, mis kasutab veoki erinevaid pidureid ühtlase pidurdamise ning rehvide ja pidurite väiksema kulumise saavutamiseks. Laiendatud EBS-pakett sisaldab ka kallakul hoidmise funktsiooni.

Leidke kohalik esindus

Alustage ehitamist

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust ja arutage läbi paigaldusvõimalused ja tehnilised andmed ideaalse Volvo FL-i või Volvo FL 4x4 komplekteerimiseks.

Leidke kohalik esindus