Volvo FL: Volvo perekonna täieõiguslik liige.

Osa perekonnast

Kergelt ümardatud, aerodünaamiline disain. Julged jooned ja graafika. Kaubamärgina tuntud V-kujulised tuled. Volvo FL võib olla oma jõulistest kaugvedude sugulastest väiksem, kuid tema DNA-s ei ole kahtlust. Saage tuttavaks Volvo perekonna täieõigusliku liikmega.

Volvo FL, uus välimus

Erilisuse sümbol

Uue disainiga Volvo FL-il on Volvo klassikaline raudmärk tõstetud esivõrest kõrgemale, silmapaistvamale kohale. See loob mulje suuremast esiklaasist, mille tõttu juht tundub olevat tänavale lähemal ja veok tihedas liikluses vähem hirmuäratav.  

Uus Volvo FL, aerodünaamiline kuju

Laske õhul voolata

Volvo FL-i kergelt ümardatud aerodünaamiline disain vähendab õhutakistust, parandades juhitavust ja säästes kütust. Erilise kärjemustriga esivõre suurendab õhuvoolu, mis hõlbustab mootori jahutamist ja järeltöötlusprotsessi.

Volvo FL 4x4, rasketele teedele

Vaadake seda

Spetsiaalselt Volvo FL 4x4 jaoks kujundatud tunnuslikud triibud eristavad seda kaherattaveoga vendadest. Need väljendavad veoki karmi olemust ja tagavad silmatorkavuse teiste hulgas.

Valige rohkem kui 300 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 300 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo müügiesindusega.

VT

Torkas silma?

Vaadake Volvo FL-i stiili ja olemust lähemalt, külastades Volvo Trucksi müügiesindust.

Leidke kohalik esindus