Volvo FL-i uue konstruktsiooniga iste on nüüd veelgi ohutum

Istuge. Kinnitage turvavöö. Tagage ohutus

Tugevdatud iste ja istmekinnitus minimeerivad ettepoole liikumise õnnetuse korral. Uue konstruktsiooniga peatugi hoiab teie pead paigal ja hästi kaitstuna. Integreeritud turvavöö kaitseb esmaklassiliselt kokkupõrke korral. Kui ohutus on tagatud, jääb üle ainult turvavöö värvus valida – must või silmatorkav punane?

Tugevdatud kabiin teie ja kaasliiklejate kaitsmiseks.

Topelttugevus

Kogu Volvo FL-i kabiin on tugevdatud 31 kilogrammi lisaterasega, et teid avarii korral kaitsta. Kokkupõrke korral vigastumise ohu vähendamiseks ei ole armatuurlaual, roolil ega nuppudel teravaid nurki.

Tagumine allasõidutõke Volvo FL-il

Teie ja teiste kaitsmine

Eesmine ja tagumine allasõidutõke takistavad kokkupõrke korral sõiduauto kinnikiildumist veoki alla, vähendades selles sõitjate vigastusohtu. Meie elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP) vähendab tuntavalt külglibisemise ja ümberpaiskumise ohtu. Ohtlikes olukordades sekkub see silmapilkselt, vähendades mootori võimsust ja rakendades pidureid veoki ning haagise igal rattal eraldi.

Lisateave meie ohutussüsteemide kohta
Pakkudes parimat võimalust näha ja olla nähtav

Parem nähtavus

Vaadake kõike läbi suure esiklaasi. Seadke vaateväli sobivaks elektrooniliselt või käsitsi juhitavate välispeeglitega. Täiendavad külgaknad lihtsustavad liikumist mööda kitsaid tänavaid. Ja tahavaateakna kaudu saate koormal silma peal hoida.

Volvo FL, kolmeosaline kaitseraud

Kolmeosaline kaitseraud

Terasnurgad annavad kaitserauale erakordse löögikindluse, vähendades kahjustuste ohtu ja remondikulusid. Avarii korral isoleerivad eraldi osad löögi – seega tuleb asendada ainult kahjustatud osad.

Volvo FL, täiustatud kaugjuhtimisega alarmsüsteem

Turvaline süsteem

Kõikehõlmav kaugjuhitav alarmisüsteem aitab teie Volvo FL-i turvata. See rakendub kohe, kui soovimatud külalised proovivad uksi avada või veokit häirida. Nii võite end veokist eemal viibides rahulikuna tunda.

Sirvige Volvo ohutusvarustust (kuulub lisavarustusse)

Valikulised lisaohutusvahendid

Vajate soojendusega välispeegleid? Esmaabikomplekti? Või kaitsvat esiklaasi toonimist? Saame Volvo FL-i varustada teie soovikohase täiendava ohutusvarustusega.

VT

Tugev ja turvaline

Avastage enda jaoks oma klassi tugevaim kabiin. Proovisõidu tegemiseks külastage Volvo Trucksi kohalikku esindust.

Leidke kohalik esindus