Uued kütusesäästlikud mootorid Volvo FL-i jaoks

Linnasõidumootor

Volvo FL-il on uue konstruktsiooniga mootor. Kütusesäästlik ja laiem ning madalam pöördemomendikõver ja kiirem võimsuse saavutamine (ka madalatel pööretel) tagab kiire reageerimise, suure keskmise kiiruse ja suurepärase juhitavuse. Seega saate linnakeskkonnas efektiivsemalt liikuda ja graafikus püsida.

Õppige tundma meie mootoreid D5K ja D8K
Kütusesäästlik käigukast I-Sync

I-Sync – lihtne, võimas, kütusesäästlik

Volvo FL-i automaatne 6-käiguline käigukast I-Sync tagab, et alati on rakendatud kõige õigem käik. Vähem käiguvahetusi tähendab väiksemat kütusekulu ja ka vähem heitmeid. Ja tänu siduri väiksemale kulumisele vähenevad ka hoolduskulud.

Saage tuttavaks – I-Sync
Registreerige ennast Kütusesäästuabi kasutajaks ja teile määratakse isiklik kütusenõustaja.

Kütusesäästuabi – vähendage pidevalt

Saavutage pidevalt oma kütusesäästu eesmärgid. Vaadake, kuidas need muutuvad väiksemaks ja teie samal ajal efektiivsemaks. Registreerige ennast Kütusesäästuabi kasutajaks ja teile määratakse isiklik kütusenõustaja. Nõustaja regulaarse analüüsi, ekspertjuhendamise ja praktilise toe abil hakkate kütust säästma kohe ja iga aastaga üha rohkem.

Kui palju võiksite Kütusesäästuabiga säästa?
Suurendage kütusesäästlikkust Dynafleeti ja veokijuhtide koolituse abil

Avastage andmetel põhinev võimsus

Dynafleet ja juhikoolitus koos võivad säästa kütust kuni 7%.

Dynafleet – jälgige kütusesäästlikkust

Tutvuge meie intelligentse veokipargi haldussüsteemiga. Jälgige juhtide ja veokite jõudlust reaalajas ja vaadake automaatselt genereeritud kütusesäästlikkuse edetabelit. Seejärel võrrelge, jälgige trende ja juurutage kasulikke, kütust säästvaid muudatusi.

Tutvuge Dynafleetiga >

Juhi koolitus – väikesed muutused, suured säästud

Säästliku sõidustiili koolitus aitab teil iga kütusetilka maksimaalselt kasutada. Volvo Trucksi veokijuhi täiendkoolituse osana loob ennast õigustanud süstemaatiline lähenemisviis kütusesäästliku sõidutehnika ja jätkusuutliku säästmise pikemas perspektiivis. See on veelgi tõhusam koos Dynafleeti aruannetega.

Volvo veokijuhtide koolitus >

VT

Alustage õige jalaga

Kütusesäästlikkuse tagamise eelduseks on õigesti tegutsemine algusest peale. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja on kütusesäästu spetsialist. Miks mitte küsida neilt abi?

Leidke kohalik esindus