I-Sync suurendab tootlikkust

I-Sync – automatiseeritud lihtsus

Meie käigukast I-Sync muudab linnasõitu, kus tuleb sageli peatuda ja paigalt võtta. Juhtidele meeldib ideaalselt ajastatud automaatne käiguvahetus – puudub raske sidur ja käigukang, millega maadelda. Tänu kütusesäästule meeldib see ka veoettevõtetele.

Võtke I-Sync kasutusele
Volvo FL-i kabiin – tagab mugavuse ja tootlikkuse

Ideaalne keskkond tööks ja puhkuseks

Alates hetkest, mil ronite Volvo FL-i kabiini (kasutades optimeeritud madalat sisenemisastet) kuni tööpäeva lõpuni, on kõik loodud veokijuhi tootlikkuse suurendamiseks teel olles. Ja et te õhtuks ei väsiks.

Vaadake kabiini sisse
Volvo FL 4x4 toob kohale igal teel

Peatumatu

Volvo FL 4x4 tagab parema veojõu, suurema kliirensi ja suurema pealesõidunurga igal teel ja iga ilmaga.

Kergem mootor tähendab suuremat kandevõimet

Pool tonni lisakoormust

4-silindriline Volvo FL on 200–500 kg kergem kui 6-silindriline versioon. Pakkudes kuni pool tonni täiendavat kandevõimet, suurendab 4-silindriline mootor D5K märgatavalt tootlikkust ja töö tõhusust.

Tutvuge lähemalt meie mootoritega
Dynafleet maksimeerib tootlikkuse

Dynafleet – maksimeerige oma tootlikkus

Asukohad, koormad ja tasemed. Veokijuhi töö- ja puhkeaeg. Heitmete aruanded. Kütusekulu. Dynafleet annab teile iga veoki kohta reaalajas andmeid, mis aitab teil maksimeerida tootlikkust ja teha kasulikumaid otsuseid.

Tutvuge Dynafleetiga
VT

Olge tootlikum

Võtke ühendust Volvo Trucksi kohaliku esindusega. Nad teavad täpselt, kuidas muuta teid ja teie ettevõtet võimalikult tootlikuks.

Leidke kohalik esindus