Teame, mis toimub maanteedel. Me teame, kuidas näevad välja õnnetused. Seepärast teemegi nii palju täiendavaid katseid, mida seadus ei nõua.

Carl Johan Almqvist

Liiklus- ja tooteohutusdirektor, Volvo Trucks

Sisemus

Volvo FL-i turvaline istekoht

Turvaline istekoht

Volvo FL-is olete hästi kaitstud. Istmekinnitus ja kogu kabiini konstruktsioon on tugevdatud ning läbinud kõik meie kabiinidele ette on nähtud karmid katsed. 

Volvo FL-i alkolukk

Alkolukk

Alkoholil ei ole liikluses kohta. Alkoluku saab lasta paigaldada juba tehases ning see annab juhtidele ja klientidele selge sõnumi, kui oluliseks peate liiklusohutust. 

Volvo FL-i meeskonnakabiin

Meeskonnakabiin

Tooge Volvo FL-i meeskonnakabiini kuni 7-liikmeline seltskond, igaüht on ees ootamas turvaline istekoht. Mõistagi on meeskonnakabiin läbinud sama karmid katsed nagu kõik meie ülejäänud kabiinid. 

Volvo FL-i integreeritud turvavöö

Integreeritud turvavöö

Umbes pool kõigist veokitega seotud surmajuhtumitest oleks olnud turvavööd kasutades välditavad – see on fakt, mida tasub järgmine kord teele asudes meeles pidada. Volvo FL-is on need istmetesse sisse ehitatud. 

Välimus

Volvo FL-i allasõidutõke

Allasõidutõke

Integreeritud ees, taga ja külgedel – kaitstes teisi liiklejaid kokkupõrke korral. See süsteem aitab ära hoida olukordi, kus väiksemad sõidukid võivad kiiluda veoki alla. 

Volvo FL-i valgustus

Valgustus

Eesmised ääretuled ja päevatuled on nüüd integreeritud. See tagab nutika valgustuse ühest kompaktsest moodulist. Veok on teistele liiklejatele alati nähtav. 

Volvo FL-i igakülgne nähtavus

Nähtavus igas suunas

Ideaalne peeglite paigutus, madala alaservaga lai esiklaas ja ustes olevad lisaaknad võimaldavad näha, mis veoki ümber toimub. Hädavajalik ohutuks sõiduks linnapiirkonnas. 

Volvo FL-i aktiivne ohutussüsteem

Aktiivsed ohutussüsteemid

Teie veok aitab teid. Vaadake lühikest videot Volvo Trucksi aktiivsete ohutussüsteemide kasutamise kohta. 

Volvo FL-i ohutuskõne

Mida teha, kui ...?

Meie liiklus- ja tooteohutuse juht avaldab aktiivse ohutussüsteemi saladused ja tööpõhimõtte.

VT

Ohutus on esmatähtis

Teie Volvo Trucksi müügiesindus võib näidata teile kõiki suurepäraseid ohutusfunktsioone ja vastata kõikidele ohutust puudutavatele küsimustele.

Leidke kohalik esindus