VT

Pealisehitise paigaldajad saavad edumaa

Pealisehitise kinnitusdetailid, erinevad tagaosa lõiked ja Volvo pealisehitise paigaldamise juhised säästavad pealisehitise paigaldajat asjatust tööst ning hoiavad kokku teie aega.

Uurige lähemalt pealisehitise valmiduse kohta
VT

Maailmaklassi juhitavus

Volvo FM põhineb samal raamiplatvormil kui Volvo FH ja Volvo FH16. Selle täiustatud vedrustussüsteemid ja stabilisaatorid tagavad sõiduautole omase juhitavuse. Valikvarustuses on ka Volvo dünaamiline roolisüsteem, mis tagab teile täpse ja pingutuseta juhtimise mistahes kiirusel.

Vaadake, kuidas see toime tuleb
VT

Tandemtelje tõstmine.

Volvo FM on nüüd saadaval uhiuue tandemtelje tõstmisfunktsiooniga, revolutsioonilise omadusega, mis võimaldab ilma koormata sõitmisel lülitada välja kõige tagumise vedava telje ja tõsta see üles. Nagu eesmise abitelje tõstmine, parandab ka see oluliselt pöörderaadiust ja vähendab kütusekulu.

Täpsem teave tandemtelje tõstmise kohta
VT

Vähem on rohkem

Standardsete tehniliste andmete (näiteks 4×2 sadulveduki) optimeerimise teel oleme muutnud veoki tervelt 75 kg kergemaks kui tema eelkäija. See suurendab kandevõimet ja tagab väiksema kütusekulu

VT

Rohkem koormust. Parem marginaal

Raske koorem? See ei ole probleem. Volvo FM on loodud suurematele teljekoormustele. Eesmine lehtvedrustus suudab vastu pidada teljekoormusele kuni 10 tonni ühe telje korral. Ja 20 tonni kahe esiteljega veokite korral. See suurendab ohutusvaru ja muudab raske või ebaühtlaselt jaotatud koormaga liikumise lihtsamaks.

VT

Viieteljeline veok – otse tehasest

Veate raskeid koormaid? Teil on võimalik komplekteerida viieteljeline veok otse tehasest. Saate oma veoki kiiremini kätte. Puuduvad ümberehitamise kulud. Saate veoki koos täieliku tüübikinnitusega. Saate ka täieliku Volvo garantii ja müügijärgse tugiteenuse, mis pikemas perspektiivis vähendab tegevuskulusid.

Täpsem teave viieteljelise 10x4 konfiguratsiooni kohta
VT

Komplekteerige see. Sõitke sellega

Volvo Trucksi müügiesindaja tutvustab teile paigutusvõimalusi. Teile antakse ka võtmed, et saaksite proovida juhitavusomadusi.

Leidke kohalik esindus