See on sõbralik, ohutu ja visa veok

Jonas Sandström

Väliskujunduse disainer, Volvo Trucks

Volvo FM piirkondlikeks vedudeks ja linnasisesteks jaotusvedudeks

Linnalik disain

See on võimas. Aerodünaamiline. Ja ehitatud maantee jaoks. Kuid Volvo FM tunneb ennast koduselt ka linnatänavatel. See ei ole nii enesekindla välimusega, kui mõned tema stabiilsed kaaslased. Samuti on ta lühem. See lihtsustab jalakäijatel, jalgratturitel ja sõiduautojuhtidel veokijuhiga silmsideme loomist. Ja see tähendab kõikjal õnnelikumat ning ohutumat sõitu. 

Uue Volvo FM-i aerodünaamilised jooned

Osa perekonnast

Uuesti läbimõeldud. Uuesti joonistatud. Uuesti kujundatud. Ja tuttavam kui kunagi varem. Oma aerodünaamiliste joonte ja V-kujuliste esituledega kuulub Volvo FM kindlasti perekonda. Samas on säilitatud omadused, mis muutsid eelmise mudeli nii populaarseks. Ja uue julge esivõre järgi otsustades on lisatud natuke hoiakut.

Uus Volvo FM-i madelveok kast-pealisehitisega

Madal magamiskohaga kabiin

Vajate rohkem ruumi? Kui teil on madal magamiskohaga kabiin, kasutage ära kabiini katusel olevat ruumi. See on kinnitatud eriti madalale raamile ja kõrgus teepinnast katuseni on vaid 261,5 cm. Nii jätkub piisavalt ruumi autoveotreilerite ja muude kõrgustundlike rakenduste jaoks.

Lisateave madala magamiskohaga kabiini kohta

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi. Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega. See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo müügiesindusega.

Leidke kohalik müügiesindus

Külastage uuesti Volvo FM-i

See on parim aeg Volvo FM-iga uuesti tutvuda. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja tutvustab teile põhjalikult kabiini kõiki omadusi.

Leidke kohalik müügiesindus