Volvo FM-i kabinet

Astuge oma kabinetti

Rahulik, professionaalne ja suurepäraselt varustatud – sellisel töökohal soovite ka tegelikult viibida. Värvid ja materjalid on valitud väga hoolikalt. Armatuurlaud kaardub elegantselt ümber ruumi. Ja väga lai esiklaas annab teile suurepärase vaate teele.

Volvo FM-i uus armatuurlaud

Kõik on käeulatuses

Mitte mingit nõjatumist. Mitte mingit pingutamist. Pole vajadust pöörata pilku teelt kõrvale. Volvo FM-is on teie töövahendid täpselt seal, kus neid vajate. Olulised andmed on hästi nähtavad. Ja kohandatavad lülitid tagavad, et kõige sagedamini kasutatavad funktsioonid on teie käeulatuses. 

Uues Volvo FM-is on palju hoiukohti

Palju ruumi teie asjadele

Alates pliiatsist ja paberialusest kuni teie telefoni ja lemmiktassini – sageli aitavad just pisiasjad töö ära teha. Seepärast oleme loonud palju kasulikke panipaiku. Ruumikad hoiukohad kabiini esiosas, voodi all, tagaseinal ja väljaspool saab kujundada täpselt teie vajaduste kohaselt. Rohketes hoiukohtades saab hoida oma asjad (nt dokumendid) hästi korraldatuna. Seal on isegi arvutihoidik, prügikorv ja kokkukeeratav hoidik kaheliitrise pudeli jaoks.

Volvo FM-i uus mugav juhiiste

Kas istute mugavalt?

Juhiiste tagab suurepärase toe, liikumisulatuse ja rohkem ruumi jalgadele. Seda saab reguleerida 20 cm ette- ja tahapoole ning 10 cm vertikaalselt. Istute mugavamalt kui kunagi varem.

Volvo FM-i reguleeritav ja kaldega rool

Teie ideaalne juhtimisasend

Rooli saab reguleerida vertikaalselt 90 mm ja kallutada 28 kraadi. Rool on mugavalt juhitav pedaali abil ja kabiini sisenemisel või sealt väljumisel saab rooli hõlpsasti eemale lükata. Ergonoomiline disain pakub mitmeid hoidmisvõimalusi, mis muudab rooli hoidmise mugavaks terve päeva jooksul. Ja valikus on ka nahk täiendava luksuse tekitamiseks.

Volvo FM-i hooldussüsteem

Teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem

Lihtne navigeerimine, Dynafleet, täiustatud side ja kvaliteetne audiomeelelahutus. Volvo Trucksi integreeritud teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem koondab kõik selle ühte liidesesse – seitsmetollisele puuteekraanile. Seda saab kasutada käsitsi, häälkäskude abil ja roolinuppudega.

Mõtestage oma kabiinikogemus ümber.

Volvo FM-i lihtsasti kasutatav

Lihtne kasutada

Teenuste ja meediakeskkonna kasutamine muutub lihtsamaks. Ja nautige eeliseid: parem, turvalisem sõidukogemus, lihtsam navigeerimine ja veokipargi tõhusam haldamine.

See süsteem ühendab kabiini heli- ja meediakeskkonna Dynafleeti ja navigeerimisfunktsioonidega.

Teenuste ja meediakeskkonna ühendamine tähendab, et neid on lihtne kasutada. Puudutage ekraani, vajutage roolinuppe või kasutage häält – nii, kuidas teile paremini sobib.

Interjööri 360°-vaade

Allpool on esitatud kabiini sisemuse interaktiivne ülevaade. Täpsema teabe saamiseks klõpsake tekstiboksidel. Parema elamuse saamiseks klõpsake nupul Täisekraan. Kirjeldatud omadused ja funktsioonid on üldist laadi, teie veok võib olla erinev.

Leidke kohalik müügiesindus

Tundke ennast mugavalt

Määrake oma juhtimisasend. Proovige voodit. Imetlege vaadet. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja tutvustab teile Volvo FM-i kabiini kõiki omadusi.

Leidke kohalik esindus