Sirgestuspiduri eeliseid selgitav video

Autorongi sirgestuspidur

Libedal teel pööramisel või allamäge sõitmisel rakendub Volvo FM-i uus sirgestuspidur ja takistab haagise külglibisemist. See annab haagisele pidurdusimpulsse, mis tõmbavad autorongi sirgeks. Saate valida autorongi sirgestuspiduri automaatse rakendumise ohuolukorras, kui kiirus ei ületa 50 km/h. Sirgestuspidur on nüüd saadaval nii madelveokitele kui ka vedukitele.
Juhi valvsusabisüsteemi eeliseid selgitav video

Juhi valvsusabisüsteem

Juhi valvsusabi on intelligentne süsteem, mis jälgib teie sõidustiili. Kui see erineb tavalisest ja viitab väsimusele, hoiatatakse teid helisignaali ja ekraanile ilmuva sõnumiga, mis soovitab puhata.
Kohanduva püsikiiruse regulaatori ja avariipidurdusega kokkupõrkehoiatuse eeliseid selgitav video

Kohanduv püsikiiruse regulaator (ACC) + kokkupõrke hoiatussüsteem

Tihedas liikluses aitab radaranduriga varustatud kohanduv püsikiiruse regulaator (ACC) hoida ees liikuva sõidukiga ohutut pikivahet, juhtides gaasipedaali ja kõigi pidurite tööd. Kokkupõrkeohu tekkimisel kuvatakse esiklaasile hoiatustuled.
Sõiduraja vahetuse abisüsteemi eeliseid selgitav video

Sõiduraja vahetuse abisüsteem

Sisselülitatud sõiduraja vahetuse abisüsteem kasutab parempoolse pimeala skaneerimiseks radartehnoloogiat teiste liiklejate leidmiseks. Kui sõiduraja vahetus ei ole ohutu, annab süsteem märku helisignaali ja vilkuva märgutulega parempoolse peegli kõrval.
Elektroonilise stabiilsussüsteemi eeliseid selgitav video

Elektrooniline stabiilsussüsteem

Meie elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP) vähendab tuntavalt külglibisemise ja ümberpaiskumise ohtu. Ohtlikes olukordades sekkub see silmapilkselt, vähendades mootori võimsust ja rakendades pidureid veoki ning haagise igal rattal eraldi. ESP-d on nüüd võimalik kasutada enamikul veokivariantidel, nii sadulvedukitel kui ka madelveokitel.
Avariipidurdustule eeliseid selgitav video

Avariipidurdustuli

Eriti jõulise piduripedaalile vajutamise korral hakkavad pidurituled kiiresti vilkuma, hoiatades täiendavalt teie taga liikuvate sõidukite juhte. See on lihtne moodus vältida eluohtlikke tagant otsasõite.

Aktiivse ohutuse pakett

ACC – kohanduv püsikiiruse regulaator
Sõiduraja vahetuse abisüsteem
Juhi valvsusabisüsteem
VT

Uuendage ohutust

Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust, et näha juhi abisüsteemide tööd.

Leidke kohalik müügiesindus