Madal kabiin ei tähenda juhi mugavuse ohverdamist

1,39 m mänguruumi

Autode vedamiseks on vaja madalat veokit. Kas ühe auto jaoks on veel ruumi, on sageli vaid sentimeetrite küsimus. Uue Volvo FM-i madal magamiskohaga kabiin on madalam kui kunagi varem – õige komplekteerituse korral ainult 2,61 meetrit. See jätab veose jaoks kuni 1,39 meetrit, kui peate jääma Euroopa 4 meetri nõude piiresse.

Katusest ei ulatu välja ükski antenn

Puhas katus

Madala kabiini kasutamine tähendab, et katusel ei tohi midagi olla. Seega saab kõiki Volvo FM-i antenne liigutada – WLAN-i antenni saab paigutada esiriiulile ja telefoni antenni armatuurlauale ning teemaksu, FM-raadio, CB-raadio ja Dynafleeti antennid on võimalik kinnitada kabiini külgedele.

Sisenege FM-i madalasse kabiini

Hopp sisse, hopp välja

Kui käite päev läbi kabiini sisse ja välja, peab see olema kerge. Volvo FM-i eriti madala raami korral paikneb sisenemisaste ainult 26 cm kõrgusel teepinnast, sõltuvalt rehvi läbimõõdust ja kaubamärgist. Uks avaneb 90 kraadi ja käepidemed aitavad teil kergesti üles ronida.

FM-i madala kabiini mõõtmed

Kuidas see kokku saab

A. Kabiin
B. Raam
C. Vedrustus
D. 355/50 rehvid (koormaga)

Leidke kohalik müügiesindus

Sõitke madalalt

Kui madal magamiskohaga kabiin teile sobib, helistage või astuge läbi Volvo Trucksi kohaliku müügiesindaja juurest. Nad tutvustavad teile meeleldi kabiini.

Leidke kohalik müügiesindus