Kuidas tandemtelje tõstuk välja näeb

Optimaalne sõidurežiim

Tandemtelje tõstmine on ideaalne lahendus, kui sõidate ühe otsa täiskoormaga ja tagasi tühjalt. Kui veok on koormata, saate vedava telje välja lülitada ja üles tõsta lihtsalt nupuvajutusega armatuurlaual. Kohe, kui veokil on koorem, laskub telg automaatselt alla ja rakendub, et tagada maksimaalne veojõud ja juhitavus. See võtab umbes 15 sekundit ega raiska hinnalist aega.

Tandemtelje tõstmine võib samuti aidata kütust säästa

Kuni 4% kütusesäästu

Vedavad teljed tekitavad hõõrde- ja pöörlemistakistust, mis suurendab vajalikku kütusehulka. Mittevajalikku telge välja lülitades ja üles tõstes saate tagasiteel kütusekulu vähendada kuni 4%. See parandab märgatavalt teie majandustulemust. 

Toimub tandemtelje tõstmine

Parem manööverdusvõime

Kui telg on üles tõstetud, käitub veok sarnaselt 4x2 või 6x2 konfiguratsiooniga veokiga. Nii väheneb pöörderaadius ja paraneb oluliselt manööverdusvõime. Näiteks 4,6 m teljevahega 6×4 veoki pöörderaadius väheneb rohkem kui meetri võrra.

Parandage haarduvust

Vajate rohkem veojõudu? Kui telje piirkoormus seda võimaldab, vajutage lihtsalt nupule armatuurlaual ja saate koormuse üle kanda ühele vedavale teljele. Seda saab teha ka väikesel kiirusel.

Müügiesinduse otsingufunktsiooni tutvustus

Tõstke telg üles. Suurendage oma kasumit

Tandemtelje tõstmise funktsiooniga tutvumiseks külastage Volvo Trucksi kohalikku müügiesindust.

Leidke kohalik müügiesindus