Lisainfo saamiseks Telematics Gateway kohta vaadake videot

Võtmeks on Telematics Gateway

Võimaldab hooldustöökojal veoki seisukorda eemalt jälgida

Nutikam hoolduse planeerimine

Kui on sõlmitud Volvo Kuldleping, ei vähenda hooldus kasutuskindlust. Telematics Gateway annab töökojale juurdepääsu teel oleva veoki mootori andmetele, läbisõidule, kütusekulule ja oluliste komponentide seisundile. See tähendab, et teid kutsutakse hooldusele alles siis, kui teie veok seda tõesti vajab. Teid teavitatakse probleemist enne, kui see sunnib teid sõitu katkestama ja kui tulete töökotta, on kõik teie vastuvõtmiseks valmis. Seega ei raisata aega ega raha

Veebivahendid: kaugside tehnikutega

Rutiinne hooldus, mida saab teha igal pool

Mõni hooldus ei nõua töökoja külastamist. Tänu veebivahenditele saab hooldustehnik kaugjuhtimise teel kalibreerida kütusekulu kuvamist, kütusepaagi mahtu (kui olete ühendanud haagise paagid) ja teie soovitavat suurimat lubatud sõidukiirust. Isegi koormusnäidiku funktsiooni saab kaugjuhtimise teel rakendada. Peatuge lihtsalt tee ääres paariks minutiks ja laske virtuaalsel tehnikul oma tööd teha.

VAS-nupu vajutamise korral saate otseühenduse õige maanteeabiga

Suurepärane maanteeabi

Volvo Kuldleping sisaldab ka Volvo Action Service hädaabitelefoni. Vajutage armatuurlaual VAS-nuppu ja teid ühendatakse teie keelt rääkiva operaatoriga. Nad täpsustavad teie täpse asukoha ja vaatavad teie veoki diagnostilisi veakoode. Hooldussõiduk saadetakse välja võimalikult kiiresti koos töö jaoks õige mehaaniku, tööriistade ja varuosadega. Aega ei raisata. Ressursse ei raisata.

Mis muudab Volvo Action Service’i eriliseks
Leidke kohalik müügiesindus

Sõitke minema. Ja jääge sõitma

Küsige Volvo Trucksi kohalikult müügiesindajalt, kuidas saavutada 100% kasutuskindlust.

Leidke kohalik esindus