Kergesti komplekteeritav raam iga veoülesande jaoks

Kui paindlik see on?

Väga. Kütusepaagid võib paigaldada mõlemale poole. Võime muuta tööriistakastide, kütuse- ja AdBlue paakide asukohta. Raami tagaülendit saab reguleerida 50 mm kaupa. Me pakume suurt valikut erinevaid teljevahesid. Ja me kohandame tehases kõik täpselt teie tehnilistele nõuetele vastavalt.

Tutvuge raamilahendusega
Tehases kohandatud Volvo FM

Tehasegarantii

Teie Volvo FM saab olema ainulaadne. Kohe kui see on tellitud, optimeeritakse tehases selle tehnilised andmed. Eriti keeruliste rakenduste jaoks saab raami tehases spetsiaalselt kohandada. Kõik see tõstab kvaliteeti, vähendab teostusaega ja annab teile täielikuma garantii, mis moodustabki Volvo täispaketi.

Volvo pealisehitise valmidus muudab selle lihtsaks

Nutikas juhtmestik

Volvo FM-i pealisehitise valmidus tähendab, et pealisehitise paigaldaja saab juurdepääsu veoki elektrisüsteemile ja võib kohandada funktsioone. Lisaks abiseadmete energiaga varustamisele võimaldab liides juhtida lisavarustust nii armatuurlaualt kui ka kaugjuhtimispuldilt.

Uurige lähemalt pealisehitise valmiduse kohta
Suurema telje kandevõimega Volvo FM

Telgede kokkuhoid

Oleme suurendanud telje kandevõimet, et muuta Volvo FM veelgi paindlikumaks. Selle madalad raamid ja tugevamad teljekonfiguratsioonid aitavad teil leida optimaalset lahendust. See võimaldab teil võtta vastu ülesandeid, mida teie konkurendid ei suuda ja saada praegustest töödest maksimaalset kasumit.

Müügiesinduse otsingufunktsiooni tutvustus

Nii palju variante

Volvo FM on nii paindlik, et võimaldab teil komplekteerida veoki täpselt nii nagu soovite. Volvo Trucksi müügiesindus aitab teil leida õige kombinatsiooni.

Leidke kohalik müügiesindus