Kogu vedrustus on uuendatud ja peenhäälestatud. Juhitavuse parandamiseks on kõik asendatud, uuendatud või täiustatud.

Niklas Fröjd

veokite dünaamikaekspert, Volvo Trucks

Parema juhtimisstabiilsusega Volvo FM

Stabiilne nagu rong

Eesmise lehtvedrustuse geomeetria muutmine vähendab külgjõude ja parandab märgatavalt juhtimisstabiilsust, andes teile igas olukorras täiendava kontrollitunde. Täiustatud esivedrustus vähendab ka suuna korrigeerimisvajadust – veok järgib antud suunda nii kiirteel kui kitsastes kurvides.

Väiksema ülejuhitavusega Volvo FM

Jõudude juhtimine

Oleme muutnud ka tagumist õhkvedrustust. Volvo patenteeritud, telje ees paiknevate tagumiste stabilisaatoritega konstruktsioon takistab tõhusalt soovimatute jõudude kandumist teelt raamile. Samuti ei lase see haagisel muuta kurvi sisenemisel veokit ülejuhitavaks. 

Volvo FM, "The Epic Split"

Volvo dünaamiline roolisüsteem

Suurim uuendus pärast roolivõimendit. Volvo dünaamiline roolisüsteem kasutab soovimatute juhtimisliigutuste korrigeerimiseks ja vajaduse korral täiendava pöördemomendi andmiseks nn pöördemomendi korrigeerimise põhimõtet. Tulemuseks on ideaalne stabiilsus suurel kiirusel, täielik juhitavus väikesel kiirusel ja märkimisväärselt väiksem koormus veokijuhi lihastele.

VT

Ärge uskuge meie sõnu

Proovige ise maailmaklassi juhitavust. Külastage kohalikku Volvo Trucksi müügiesindust – nad annavad teile meeleldi võtmed.

Leidke kohalik müügiesindus