Volvo dünaamiline roolisüsteem vähendab pinget juhi õlgades, seljal ja kaelal kuni 85%.

Volvo dünaamiline roolisüsteem

See on sõitmist murranguliselt muutnud. Rongile omane stabiilsus suurel kiirusel. Pingevaba juhtimine väikesel kiirusel. Ja täiuslik täpsus tagurdamisel. Volvo dünaamiline roolisüsteem annab kuni 85% täiendavat roolimisjõudu ja vähendab tunduvalt pinget juhi õlgades, seljal ja kaelal.

Volvo dünaamiline roolisüsteem
Volvo dünaamiline roolisüsteem

I-Shift – maailma nutikaim käigukast

Lihtne, töökindel ja ülitõhus I-Shift on muutnud veokite sõitu. Juhid armastavad seda, sest puuduvad sidur ja käigukang, millega tuleb maadelda. Samuti toimub iga käiguvahetus täpselt õigel ajal. I-Shift säästab ka kuni 5% kütust, seega armastavad seda ka operaatorid.

Võtke I-Sync kasutusele
Uus Volvo FM tähendab suuremat kandevõimet

Paljud veokid on raskemaks muutunud. Mitte see veok. Meie kaalu optimeerimisprogramm on Volvo FM-ilt võtnud ära 75 kg milleski järeleandmist tegemata, sest programm on kohandatud iga veoki rakendusala järgi.

Kui veoki täismass läheneb 18 tonnile, kaob vastukaalu tõttu sadulveduki ühe ülekiloga kolm kilo nimikoormusest. See tähendab, et Volvo FM-i kaalu vähenemine tagab kolmekordse kasuliku koormuse kasvu – 225 kg. Muutes teid tootlikumaks. Ja iga sõidu üha kasumlikumaks.

Uue Volvo FM-i täiuslik juhi töökeskkond

Ideaalne keskkond tööks ja puhkuseks

Hetkest, kui ronite Volvo FM-i kabiini (kasutades eriti madalat sisenemisastet) kuni töö lõpetamiseni on kõik tehtud selleks, et muuta teid maanteel tootlikumaks. Ja et te õhtuks ei väsiks.

Vaadake kabiini sisse
Dynafleet aitab tootlikkust maksimeerida

Dynafleet – maksimeerige oma tootlikkus

Asukohad, koormad ja tasemed. Veokijuhi töö- ja puhkeaeg. Heitmete aruanded. Kütusekulu. Dynafleet annab teile iga veoki kohta reaalajas andmeid, mis aitab teil maksimeerida tootlikkust ja teha kasulikumaid otsuseid.

Tutvuge Dynafleetiga
Leidke kohalik müügiesindus

Olge tootlikum

Võtke ühendust Volvo Trucksi kohaliku esindusega. Need aitavad teil võtta maksimumi igast kilomeetrist.

Leidke kohalik esindus