Volvo FM: 100% kasutuskindluse lubadus Kuldlepinguga

100% kasutuskindlus on tagatud

Esmaklassiline disain, kõrgeima kvaliteediga komponendid, suurepärane teenindamine ja laialdane tugivõrgustik. Lisage meie telemaatika tehnoloogia ja Volvo Kuldleping ning olete saanud 100% kasutuskindluse garantii. See tähendab, et teie veok on alati valmis, kui seda vajate. Ja kui ei ole, anname teile teise veoki või hüvitame rahaliselt.

Suurendab teie kasutuskindlust
telematics

TELEMATICS GATEWAY – TEIE TEHNIK PARDAL

See nutikas tehnoloogia võimaldab töökojal näha andmeid mootori, läbisõidu ja kütusekulu kohta. Tehnikud saavad vaadata ka diagnostilisi veakoode ja jälgida esmatähtsate komponentide olekut (piduriklotsid, sidur, aku jne). Selline jälgimine vähendab planeerimata tööseisakuid. See tähendab ka, et teie saabumisel on töökoda täielikult ettevalmistatud, mis võimaldab teil teed jätkata võimalikult kiiresti.

Volvo operatiivhooldus: saadaval nupuvajutusega

Volvo Action Service'i hädaabitelefon – vajutage nuppu

Ootamatu tehniline rike keset tundmatust? Vajutage VAS On Call-nuppu ja teid ühendatakse automaatselt teie eelistatud keelt kõneleva operaatoriga (keel määratakse sõidumeerikus oleva juhikaardi põhjal). Operaator teab teie täpset asukohta, teie raami ID-d ja võib tehnikule edastada kõik diagnostilised veakoodid. Istuge rahulikult, abi on juba teel.

Paigaldage VAS-nupp
Volvo FM uuendusliku ohutusfunktsiooniga

Vähem õnnetusi. Suurem kasutuskindlus

Meie kinnisideeks on ohutus. See on meie DNA-s. Ja see on põhiline eesmärk iga Volvo veoki disainimisel. Mida vähem on õnnetusi, seda rohkem aega on teie veok (ja juht) sõidus. Volvo FM-i uuenduslikud ohutusfunktsioonid kaitsevad veokit, juhti ja teisi liiklejaid.

Elupäästvad ohutusfunktsioonid
Leidke kohalik müügiesindus

Soovite 100% kasutuskindlust?

Teie Volvo Trucksi müügiesindaja teab kasutuskindluse suurendamise kohta kõike. Külastage neid või helistage neile.

Leidke kohalik esindus