Volvo FM. Kuid 20% vähem CO2

Raskete piirkondlike ja kaugvedude jaoks ette nähtud veok. Sõidab ja töötab nagu juba tuttav Volvo FM. Kuid väiksem energeetiline jalajälg ja vähem kulutusi kütusele. Tegemata seejuures järeleandmisi juhitavuses ega jõudluses.

Euro 6 (C) ● 420 hj / 2100 Nm või 460 hj / 2300 Nm ● I-Shifti käigukast ● Sadulveduk või raamveok ● 4×2, 6×2 või 6×4 ● Sõidukaugus kuni 1000 km 

Viis põhjust, miks valida Volvo FM LNG

Teist sellist veokit turult ei leia. Vaadake, mis selle nii ainulaadseks teeb ning miks on see ideaalne valik nii teie äritegevuse kui ka keskkonna jaoks. 

Volvo FM LNG sõidab ja töötab nagu juba tuttav Volvo FM

Sõidab ja töötab nagu diiselmootoriga veok

Volvo uute gaasimootoriga veokite jõuülekanne põhineb meie tunnustatud mootoritehnoloogial. Keegi teine ei suuda midagi sellist pakkuda. See tagab samasuguse jõudluse, kuid CO2-heide* on 20% väiksem. Uus gaasimootoriga Volvo FM LNG sõidab ja töötab nagu juba tuttav Volvo FM. 

Vaadake tehnilisi andmeid
Valige Volvo FM LNG ja vähendage kütusele tehtavaid kulutusi

Vähendage kütusele tehtavaid kulutusi

Volvo uued gaasimootoriga veokid on sama kütusesäästlikud kui diiselmootoriga veokid. Et veeldatud maagaas on tihtipeale soodsam, võite kütuse pealt märgatavalt kokku hoida. 

Valige Volvo FM LNG ja vähendage energeetilist jalajälge

Vähendage energeetilist jalajälge

Samad veod samal kiirusel. Kuid CO2-jalajälg* on 20% väiksem. Ambitsioonikate keskkonnaeesmärkide korral annab gaasimootoriga Volvo FM LNG teile edumaa. Ja kui sihite veel kaugemale, saate valida bio-LNG ning vähendada heitmeid kuni 100%*. Pikk samm CO2 nullheite suunas. 

Uus gaasikütusel töötav G13C-mootor

Valige kindel lahendus

Mootor on iga veoki süda. Uus gaasimootor põhineb meie tipptasemel D13K-mootoril. Arendasime seda edasi ja töötasime välja uuendusliku lahenduse, mis töötab gaasi jõul. Ja milline on tulemus? Uus G13C-mootor on sama tõhus kui diiselmootor. Tagatud on ka samad hooldusvälbad, töökindlus ja jõudlus. 

Jätkusuutlik veondus

Tõuske konkurentide seast esile

Kas teie kliendid vajavad säästlikke veonduslahendusi? Hästi. Volvo FM LNG pakub otsekohe 20% väiksemat* CO2-heidet. Ilma, et peaksite tegema järeleandmisi kandevõimes ega jõudluses. Ega konkurentsivõimes.

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid. 

Domenico Monge, Monge & C Spa tegevdirektor

Gaasimootoriga veokite kasutamine mitte üksnes ei hoia keskkonda. See on kasulik ka ettevõttele, sest otsesed ja kaudsed kulud vähenevad.

Domenico Monge

Monge & C Spa tegevdirektor tutvustab oma suuri tulevikuplaane.

Volvo Trucksi tootejuht uutest gaasimootoriga veokitest

Ühiskond nõuab puhtamaid alternatiivkütuseid. Veeldatud maagaasil on potentsiaali olla nii kiire kui ka pikaajaline lahendus, mille kliimamõju on oluliselt väiksem.

Tobias Bergman

Volvo Trucksi tootejuht uutest gaasimootoriga veokitest.

Saastevaba tuleviku suunas

Energiatõhususel ja alternatiivkütustel on jätkusuutliku veonduse arendamisel keskne koht. Uus gaasimootoriga Volvo FM LNG pakub otsekohe 20%* väiksemat CO2-jalajälge. Ja võimalus kasutada kütusena bio-LNG-d võimaldab heidet vähendada kuni 100%*. Veok avab pikaajalisi võimalusi liikuda taastuvkütuste kasutamise poole, mistõttu oleme vähem sõltuvad fossiilenergia allikatest. 

Need on olulised sammud CO2-vaba ja jätkusuutliku veonduse suunas – seda nii keskkonda kui ka teie äritegevust arvestades. 

 

* See hõlmab veoki kasutamise ajal tekitatud heitmeid. 

Leidke kohalik esindus

Proovige seda ise

Volvo Trucksi esindus on valmis teile tutvustama Volvo FM LNG omadusi ja eeliseid. 

Leidke kohalik esindus