Tandemtelje tõstmine

Raam ehitustöödeks

Tagumine õhkvedrustus minimeerib vibratsiooni, teeb murrangulisi muudatusi sõidumugavuses ja minimeerib veoki kulumist. Automaatne veojõukontrollisüsteem tagab täisveo siis, kui seda vajate ning parandab manööverdamisvõimet ja kütusesäästlikkust, kui täisvedu ei ole vaja.

Tandemtelje tõstuk annab vedava tandemtelje veojõu ja kandevõime koos ühe vedava telje juhitavuse ja säästlikkusega. Kõige raskemate tööde jaoks on Volvo FMX nüüd saadaval tehases paigaldatud viie teljega – nii säästate aega ja pealisehitise kulusid.

Tutvuge Volvo FMX-i kõigi omadustega

Paindlik raamilahendus

Volvo FMX-i veduki raamikomponentide paigutus

Veduki raam

1. Akukast (BBOX-L)
Paigutatud eelmise disainiga võrreldes 300 mm ettepoole, pakkudes 100–120 liitrit lisaruumi kütuse jaoks.

2. Akukast (BBOX-EF)
Valikuline asukoht taga raami talade vahel.

3. AdBlue paak
50-liitrise paagi saab paigaldada raami peale, kabiini taha. See võimaldab suuremat kütusevaru (ADTP-BC).

4. Õhuvarustuse regulaator
See paikneb raamitalade vahel, et jätta rohkem ruumi raamile paigaldatava varustuse (nt kütusepaagid) jaoks. Valikuline asukoht taga raami talade vahel.

Raamilahenduse skeem

Madelveoki raam

1. Vaba ruum raamil
Raami komponente saab nihutada tahapoole, et jätta kabiini taha raamile ruumi tõstuki tugijalgade või muude lisaseadmete jaoks. (FAA10 – u 500 mm, FAA20 – u 600 mm).

2. Pealisehitise jaoks ettenähtud avade rida raamis
Ülemine avade rida on ette nähtud kasutamiseks pealisehitise paigaldamisel. Kõik kronsteinid on nihke ja 8 mm vahedetailiga. Neete ei ole kasutatud.

3. Tõstuki paigaldusvalmidus
Tõstuki tugiplaadid on võimalik tehases raamile paigaldada.

4. Õhkvedrustus taga koos lühikese tagaülendiga
Uue disainiga ette paigaldatud stabilisaator vähendab tagaülendit – see on eeliseks ehitusrakendustele, lihtsustub asfaldilaoturite ja vahetuskerede paigaldamine.

Leidke kohalik esindus

Sõitke

Ainuke võimalus Volvo FMX-i raami tõeliselt tunnetada on sellega töötada. Teie kohalikul Volvo Trucksi müügiesindajal on võtmed.

Leidke kohalik esindus