Mida rohkem seda kasutada, seda parem see välja näeb

Asok George

väliskujunduse disainer, Volvo Trucks

Disain lisab tugevust: Volvo FMX kliirensit näitamas

Suurem. Parem. Tugevam

Kõik juba tuttavad FMX-i detailid on endiselt alles, kuid parandatud ja täiustatud kujul. Kängururaud on tugevam ja suurem, samuti nurkade kaitserauad. Tsentraalne pukseerimisseadis on valmistatud malmist ja suudab vedada kuni 32 tonni. Ja uued esituled on paigaldatud kõrgemale, kus on väiksem tõenäosus neid kahjustada.

Volvo FMX-i kerepaneele on kerge eemaldada ja asendada

Aegasäästev disain

Pange tähele nurkade kaitseraudade ja kerepaneelide nähtavaid kinnitusi. Need mitte ainult ei lisa veokile tugevuse muljet, vaid tähendavad, et võite kerepaneelid kiiresti ise ära vahetada. See kõik on osa meie filosoofiast lisada väärtust funktsionaalsusele ja vähendada töökojas veedetavat aega.

Volvo FMX-i kaitseraud: tugev ja praktiline

Esiosa – asi on kasutuskindluses

Polüpropüleeniga kaetud terasest põrkeraud on loodud vastu pidama kõigele, mis võib selle vastu lennata (või mille vastu sellega sõita). Võimsate biksenoontulede kaitsmiseks võib valida kahe võimsa kaitse vahel. Ja 3 mm paksune mootori põhjakaitse hoiab veoki alumise külje tervena. Seega – sõltumata tööst jätkab Volvo FMX tegevust.

Lisateave esiosa kohta
Volvo FMX, täiendav astmelaud

Loodud ehitustöödeks

Veokijuhina ehitustöödel peate sageli kabiini sisenema ja sealt väljuma. Madalad kokkupööratavad sisenemisastmed muudavad selle kiiremaks ja astmete libisemiskindel konstruktsioon teeb selle ka ohutumaks. Saledajoonelised peeglitoed annavad teile väga hea nähtavuse ettepoole ja kõrgel paiknev õhuvõtukoht parandab vaadet tahapoole. Ja ärge muretsege mudatükkide pärast esiklaasil – ronige kabiini ees üles ja pühkige need ära. Iga üksikasi on loodud teie ja veoki elu silmas pidades.

Valige rohkem kui 650 värvitooni hulgast. Tervenisti roheline.

Säästke aega ja raha, jättes värvimistöökoja külastamata – laske lihtsalt oma Volvo kabiin tarnida teile sobivas värvitoonis. Valige rohkem kui 650 värvuse, tooni või varjundi seast. Ja kui te otsitavat ei leia, võime teile kokku segada mis tahes värvi.

Soovite eelvaadet? Kasutage allpool olevat kabiini värvipaletti.

Palun arvestage, et arvutiekraan võib värve moonutada. Tegelike värvinäidiste nägemiseks külastage palun Volvo müügiesindust. Palun võtke samuti arvesse, et kõik värvitoonid ei ole kõikide mudelite jaoks kõikidel turgudel saadaval. Pilt näitab veokit kõrgeima saadaoleva värvitasemega.

See värvipalett sisaldab müügisüsteemi kõiki värve. Paljud ühevärvilised variandid värvid on saadaval ka läbipaistva lakikihiga. Kui te ei leia soovitud värvust, võtke palun ühendust Volvo esindusega.

VT

Koputage natuke selle pihta

Lööge seda. Astuge kaitserauale. Koputage esitulesid. Teie Volvo Trucksi müügiesindaja on valmis teile tutvustama Volvo FMX-i kabiini tugevust.

Leidke kohalik esindus