Volvo FMX-i värvus

See ei ole must. See on ronkmust

Lõime keerulise mustjaspruuni värvuse spetsiaalselt Volvo FMX-i interjööri jaoks. Ja andsime sellele nimeks Raven. See on vähem tundlik plekkide suhtes, muutes veoki ideaalseks ehitusplatsil töötamiseks.

Volvo FMX-i näidikuplokk

Andmed ühe pilguga

Näidikuplokk edastab kogu olulist teavet ees ja keskel ning harvemini kasutatavad funktsioonid asuvad kaugemal. Paindlikud lülitid võimaldavad valida funktsioone, mida soovite omada roolile kõige lähemal.

Volvo FMX-i funktsioonid

Funktsioonid teie käeulatuses

Paljud funktsioonid on liikunud lülitushoobadelt roolil olevatele nuppudele. Seal on nad funktsioonide järgi loogiliselt rühmitatud ning neid on lihtne sõrmedega üles leida.

Rohkelt hoiuruumi

Palju ruumi teie asjadele

Ruumikad hoiukohad kabiini esiosas, voodi all, tagaseinal ja väljaspool saab kujundada täpselt teie vajaduste kohaselt. Elektriline kuivati sobib ülemise voodi kohale või kabiini seinale ning pakub võimalust kiiresti riideid, käterätte ja kingi kuivatada.

Teie ümber on ka palju panipaiku näiteks dokumentide jaoks. Armatuurlaual on väike süvend, mis on ideaalne pisiasjade jaoks. Seal on koht pliiatsitele ja telefonile ning USB-pesa. Seal on isegi väljatõmmatav pudelihoidel.

Volvo FMX-i rool

Suurepärane rool

Rooli saab lihtsasti reguleerida ja see annab piisavalt ruumi põlvedele. Rooli ergonoomiline disain pakub erinevaid hoidmisvõimalusi, mis muudab rooli hoidmise mugavaks kogu päeva jooksul. Ja valikus on ka nahk täiendava luksuse tekitamiseks.

Uus juhiiste

Silmatorkav iste

Juhiiste tagab suurepärase toe, liikumisulatuse ja rohkem ruumi jalgadele ning seda saab reguleerida 20 cm ette ja taha ning 10 cm vertikaalselt. Valida saab nelja polstri vahel, mis muudavad istumise mugavamaks kui kunagi varem.

Ruumikas alumine voodi

Nutikas võimalus magamiseks

Ärge tehke järeleandmisi une kvaliteedis ainult sellepärast, et magate kabiinis. Alumine voodi on 70 cm lai, 16 cm isoleeritud vedrudega ja kolme erineva kõvadusvariandiga. Ja sisevalgustust, äratuskella, seisusoojendit, audiosüsteemi, aknaid ja lukke saab juhtida voodist lahkumata.

Volvo FMX-i hooldussüsteemid

Teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem

Lihtne navigeerimine, Dynafleet, täiustatud side ja kvaliteetne audiomeelelahutus. Volvo Trucksi integreeritud teenuste- ja meediakeskkonnasüsteem koondab kõik selle ühte liidesesse – seitsmetollisele puuteekraanile. Seda saab kasutada käsitsi, häälkäskude abil ja roolinuppudega.

Mõtestage oma kabiinikogemus ümber.

Volvo FMX-i lihtsasti kasutatavad süsteemid

Lihtne kasutada

Teenuste ja meediakeskkonna kasutamine muutub lihtsamaks. Ja nautige eeliseid: parem, turvalisem sõidukogemus, lihtsam navigeerimine ja veokipargi tõhusam haldamine.

See süsteem ühendab kabiini heli- ja meediakeskkonna Dynafleeti ja navigeerimisfunktsioonidega.

Teenuste ja meediakeskkonna ühendamine tähendab, et neid on lihtne kasutada. Puudutage ekraani, vajutage roolinuppe või kasutage häält – nii, kuidas teile paremini sobib.

VT

Ronige sisse ja armuge

Võtke ühendust kohaliku Volvo Trucksi müügiesindajaga, kes tutvustab teile Volvo FMX-i kabiini. Nad tutvustavad teile meeleldi veokit.

Leidke kohalik esindus