Volvo FMX-i autorongi sirgestuspidur takistab haagise külglibisemist

Autorongi sirgestuspidur

Libedal teel pööramisel või allamäge sõitmisel rakendub sirgestuspidur ja takistab haagise külglibisemist. See annab haagisele pidurdusimpulsse, mis tõmbavad autorongi sirgeks. Saate valida autorongi sirgestuspiduri automaatse rakendumise ohuolukorras, kui kiirus ei ületa 50 km/h. Autorongi sirgestuspidur on saadaval nii madelveokite, kui sadulvedukite jaoks

Volvo juhti abistavad süsteemid, avariipidurdustuli

Avariipidurdustuli

Eriti jõulise piduripedaalile vajutamise korral hakkavad pidurituled kiiresti vilkuma, hoiatades täiendavalt teie taga liikuvate sõidukite juhte. See on lihtne moodus vältida eluohtlikke tagant otsasõite.

Volvo juhti abistavad süsteemid, kohanduv püsikiiruse regulaator ja kokkupõrkehoiatus avariipidurdusega

Kohanduv püsikiiruse regulaator (ACC) ja kokkupõrkehoiatus avariipidurdusega

Tihedas liikluses aitab radaranduriga varustatud kohanduv püsikiiruse regulaator (ACC) hoida ees liikuva sõidukiga ohutut pikivahet, juhtides gaasipedaali ja kõigi pidurite tööd.

Kokkupõrkeohu korral teavitab meie intuitiivne kokkupõrke hoiatussüsteem teid esiklaasil kuvatavate hoiatustuledega. Avariipidur rakendub automaatselt, vähendades oluliselt raskete kehavigastuste ohtu.

Volvo juhti abistavad süsteemid, sõiduraja vahetuse abisüsteem

Sõiduraja vahetuse abisüsteem

Sisselülitatud sõiduraja vahetuse abisüsteem kasutab parempoolse pimeala skaneerimiseks radartehnoloogiat teiste liiklejate leidmiseks. Kui sõiduraja vahetus ei ole ohutu, annab süsteem märku helisignaali ja vilkuva märgutulega parempoolse peegli kõrval.

Volvo juhti abistavad süsteemid, elektrooniline stabiilsussüsteem

Elektrooniline stabiilsussüsteem

Meie elektrooniline stabiilsussüsteem (ESP) vähendab tuntavalt külglibisemise ja ümberpaiskumise ohtu. Ohtlikes olukordades sekkub see silmapilkselt, vähendades mootori võimsust ja rakendades pidureid veoki ning haagise igal rattal eraldi. ESP-d on nüüd võimalik kasutada enamikul veokivariantidel, nii sadulvedukitel kui ka madelveokitel.

Volvo juhti abistavad süsteemid halbade teede parem läbitavus I-Shifti abil

Täiustatud sõiduomadused halbades teeoludes

Optimaalsed käiguvahetused. Käivitusabi. Rasketes tingimustes maastikusõidu ja mägistel teedel sõitmise tugi. See tarkvaraprogramm kohandab I-Shifti käigukasti selliselt, et see toetaks teid maksimaalselt teie igapäevastes töödes.

Aktiivse ohutuse pakett

Kohanduv püsikiiruse regulaator esikokkupõrke hoiatussüsteemi ja avariipidurdusfunktsiooniga
Sõiduraja vahetuse abisüsteem
Juhi valvsusabisüsteem
Leidke kohalik esindus

Olete valmis ohutumalt sõitma?

Juhi abisüsteemidega tutvumiseks külastage Volvo Trucksi kohalikku müügiesindust.

Leidke kohalik esindus