Volvo FMX-i kliirensi vaatemänguline katsetamine

Video "The Technician"

Volvo FMX-i suurem kliirens

Suurem kliirens

Teljest allapoole ulatuvad vedrud. Õhkpadjad. Stabilisaatorid. Tavaliselt paiknevad need telje all, kus neid võivad tabada kivid. Nüüd see enam nii ei ole. Meie insenerid pöörasid õhkvedrustuse tagurpidi ja paigutasid selle veosilla peale. Ja milline on tulemus? Saate lehtvedrustusele iseloomuliku kliirensi ning õhkvedrustusele iseloomuliku mugavuse ja efektiivsuse.

Volvo FMX-i lühike tagaülend

Lühem ülend

Uue vedrustuse disaini korral ei ole tagatelje taga enam midagi, mis kallutamist takistaks. Seega võite nüüd kallutada otse asfaldile.  

Õhkvedrustus tähendab vähem vibratsiooni ja mugavamat sõitmist

Parem veojõud, vähem vibratsiooni

Optimeeritud teljekoormus igal tagateljel tagab parema veojõu. Veelgi paremini võib optimeerida koormust telgede vahel käsitsi jaotades. Õhkvedrustus edastab veokile ka vähem vibratsiooni. Tulemusena saadav mugavus ja suurem keskmine kiirus tõstab teie tootlikkust (meie testides oli kasv 5–10 km/h). Ja väiksemad vibratsioonikahjustused tähendavad suuremat kasutuskindlust.

Stabilisaatorid tandemtelje tsentris parandavad stabiilsust

Stabilisaatorid paiknevad tandemvankri tsentris

Uue õhkvedrustuse juures mängivad olulist rolli ka täiustatud stabilisaatorid. Ülespoole pööratuna ja keskele telgede vahele paigutatuna kannavad need nüüd tee ja haagise tekitatavad jõud parema külgstabiilsuse saavutamiseks raami kõige jäigemasse kohta. 

Volvo FMX koos GRAS-G2-ga on ideaalne kallurite ja asfaldilaoturite jaoks

Õhkvedrustus

Õhkvedrustus tagab suurepärase sõidumugavuse ja võimaldab kliirensit muuta. Ükski vedrustuse osa ei ulatu tagatelje korpusest väljapoole (315/80R22.5 rehvidega). See hõlbustab raami kohandamist sellistele rakenduste jaoks nagu asfaldilaoturid või kallurid.

Tagumine õhkvedrustus GRAS-G2 on saadaval kogu veokiseeria jaoks:

Üle tootevaliku

Tagumine õhkvedrustus GRAS-G2 on saadaval kogu veokiseeria jaoks: 4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 ja 10×6. See kehtib ka tridemtelgede kohta, mis on konstrueeritud taluma kuni 36-tonnist täismassi 3-teljelisel tandemsillal ja 10 tonni veoki esiosas.

Leidke kohalik esindus

Sõitke sellega

Tehke tagumise õhkvedrustusega Volvo FMX-iga proovisõitu ja tunnetate erinevust. Kohe. Teie kohalikul Volvo Trucksi müügiesindajal on võtmed.

Leidke kohalik esindus